Skrtenie

Príspevok v téme: Skrtenie
0vecka

no neviem ci to sem patri ale strasne sami to paci ked mozem moju fesandu skrtit vlastne to bol jej napad a nevim pride mi to nebezpecne ....

preto s chcem spytat najlepsie niekoho kto sa v tom vyzna ze nakolko je to nebezpecne napr ze ked strati vedomie ci sa jej nemoze nieco stat (samozrejme ked ju hned pustim) alebo ci to nemoze mat nejaky negativny vplyv napriklad na mozog alebo tak....

banan

ty si ale dementny baran. vsak ked niekto nema kyslik a budnky v tele ho potrebuju tak sa co myslis ze stane. ak si chyba tvrdost tak jej to daj do tej uzkej rite!!!

0vecka

2 banan ibaze sa jej to tam nezmesti ty mudrc to tam musim pretlacat cez zuby a to je dost neprijemne pre mna ......

inaq dokelu mna len zaujma ci mozu taketo kratkodobe vypadky kyslika poskodit mozog......

banan

daj jej svoj klacek do hrdla poriadne hlboko a silne sa jej tam vystriekaj nech si da tvojho semena a nevymyslaj take ze skrtit. ja si myslim ze toto postaci

befree

mojej partnerke sa tiez obcas paci ked som drsnejsi k nej,tak nevidim nic zle na tom skrteni,ak ti partnerka da nejak najavo kedy uz ma dost.nemam osobnu skusenost tak lepsie poradit neviem :)

niekto

mataaaa nemyslim si ze to je chore mojej sa to tiez velmi paci neviem preco

a ja sa tiez bojim ze jej pritom nejako ublizim alebo ze ju to bude boliet viac ako chce...