Dobry gynekolog v Ruzomberku

faith

takže akurát som sa vrátila. Boal som objednaná na pol druhu, pršila som do čakárne kde bola len jedna pani ktora len čakala na tu čo bola akurát dnu. Naozaj celá som sa triasla, nevedela som čo ma čaká. Sestrička za mnou prišla a povedala nech idem dnu, že spišeme dohodu. Tak sa ma spytala zopar otazok ako adresa a tak.Sestrička je v inej miestnosti ako doktor, je to oddelene dverami.Sestrička bola super.Za zavedenie tej karty som zapaltila8 eur. A tak som potom chvilu čakala na tej stoličke, ked vyšla ta pacientka a povedala že možem isť. A tak som vstupila do ordinacie doktora, čakala som nejakého 60ročného uchyla, ale pozdravil ma velmi príjemný muž v stredných rokoch. (ťažko povedať,podla mna može mať 35-45 rokov) No povedal aby som si sadla , že sa ma spýta pár otázok. Boli to klasické veci typu menštruácia, choroby v rodine, a potom že kedy som mala prvy pohlavný styk a ja že sex som nemala ešte nikdy:D A že či mám problémy. Povedala som mu že mám, že vlastne kvoli tomu som prišla. Mám hrčku v pysku ohanbia už rok z ppp (to som mu samozrejme nepovedala) , a že by som to rada vyriešila lebo je to velmi naliehave. myslela som že ma zabije že som prišla až teraz ale nič, povedal že sa nato pozrieme. A tak mi povedal nech sa pripravím za závesom, že viem ako. Prišla som v krátkej sukničke, dala som si dole nohavičky.( Ten záves je nič moc nie je tam vela sukromia, su to take tie akokeby žaluzie, ale da sa prežiť, vonku bolo WCko.. )A takk som tam stála, a rozmýšlala ako si mám sadnuť na tu kozu. A tak som si tam sadla a dala nohy do opierok, prišiel a začal skumať tu hrčku. Triasla som sa tak povedal že sa nemusím bať, bol fakt milý. Neviem prečo, ale nebolo mi to vobec neprijemne, pripadalo mi to uplne normalne.Dlho mit o tam stláčal, hmatal ale nevedel z čoho to je, tak mi to tam natrel nejkým gelom a povedal že skusi ulltrazvukom. Bola to taká dlhá palica s ktorou mi tam chodil.Ale stále nevedel čo to je. Bolo vidno že to chce vyriešiť, tá hrča je dosť velká, volal všetkým možným doktorom,a aj do našej slávnej vojenskej či možem prisť .A tam to bol teda uplne iny pristup! A tak som sa tam dotrepala s výmenným lístkom. na chirurgii som čakala 4 hodiny kedže žiadny doktor nemal čas lebo boli na operacii. Nakoniec tam psolali nejakého mladého , bolo jasne že preto aby sa ma zbavili. A tak som tam prišla a myslela som že sa pred tým 25 ročným chlapom prepadnem pod zem. Spýtal sa ma že aký mám problém aj ked to mal napísané na výmennom lístku. A potom že : tak ukažte to,ja cela zarazená že čo?žiadne kabinky? A tak som si v ordinacii priamo pred ním aj sestričkou dala dole nohavičky. A potom myslela som že mus to ukážem normálne na tom ložku na chrbte s nohami od seba.A viete čo ma prinutil spraviť? Lahnuť si na bok, zadkom k nemu, UPLNE si vyhrnuť suknu a jednu nohu zvihnuť do vzuchu,kým on bol medzi mojimi nohami. Myslím že opo tomto už trápnejšia situacia v mojom živote nerpíde. Ale ako som predpokladala tiež nevedel čo to je, tak som sa vrátila ku gynekologovi s vysledkami ktore mi ten mladý nedal.Velmi sa snaži vyriešiť moj problem, aj ked obaja vieme že si zato možem sama. Takže ak to mám zhrnuť, nevyšetroval ma zrkadlami ani mi nevšetroval prsia, ale vybrala som si fakt dobre. Cítila som sa pri nom uplne prirodzene, má velmi ochotný a ludský prístup. každému ho možem len odporučať a viem , že dalšej navsštevy sa určite nebudem báť. Sorry sa vykecávky:)

faith

aaaaaaaaaaaaaa dneska tam idem pomooc ja zomriem omg cela sa trasiem .......volala som tam a ma mily hlas:) pomoooooooooooc ja sa bojiiiiim

faith

jasne smajlik ak sa odhodlam:( Ty máš kolko rokov ak sa možem spýtať? Potrebovala by som vedieť kolko má asi rokov lebo ja radšej k mladšiemu...