krvacam

Príspevok v téme: krvacam
jamka

10dni pred menstruaciou (mam nepravidelny cyklus)som zacala krvacat,najprv len hnedy vytok,potom krv,ale zatial to nevyzera na menzes lebo to krvacanie je len slabe.aj celkovo sa citim cudne a slabo.co to moze byt? (ovulacne krvacanie to isto nie je..).uz to trva tri dni a stale sa jedna len o slabe krvacanie :(

sunday

Ide asi o nejaky zapal. Lebo Douglasov priestor je najnizsie polozene miesto v tele zeny a ked je niekde asi v zenskych organoch nejaky zapal, tak sa moze v tom priestore objavit tekutina. Inak by sa nemala.

akin111

ahojte. mam taky problem ze mi skoncil menzes a tyzden po tom som zacala slabo krvacat. bola som u gyn., dala mi doxyhexal. stale ma boli brucho, dostala som dalsi menzes. bolesti brucha neprestavali. bola som na sono brucha, vraj mam tekutinu v douglasovom priestore. Gyn povedala ze mam prist po skonceni menzesu. Je to vazne?

jamka

minuly mesiac som mala normalnu menstruaciu,robila som si tehu test a bol negat.. a tento mesiac som urcite neotehotnela

audi

Zavisi aj od veku, lebo ked zena pohlavne dozrieva, nastup 1. menstruacie, v obd. puberty od cca. 12-17 rokov, je normalne ked krvaca mimo cyklu. Ked mas vsak nad 30, mohlo by sa jednat o krcok maternice a urcite by si mala navstivit svojho gynekologa.