Pharmatex vs. HAK

zuzkazuzik

nepoviem...ja som ten humus uzila a doteraz to lutujem....take silne krce som z toho mala, ze som odpadla od bolesti, strasne lutujem, ze som to svinstvo uzila

nepoviem

inak neviete ako dlho je Pharmatex na trhu ?? .. ja som sa o nom dopočula iba náhodou, od kamošky .. vlastne nemala som sa ani ako, keby neexistovali fora tak sa nedozviem nič ..

nepoviem

fúha no nechcela by som to ešte raz zažiť, pohlad ked vidíte ako vám z vagíny tečie semeno je neopísatelne hrozný .. a užiť escapelle tiež nie, mám totálne silné krámy .. som rada že som presedlala na pharmatex a tieto "trable" sú už pre mna tabu :)

cmucik

hm..my to vzdy radsej predtym kontrolujeme..ale niekedy v zapale boja:))heh...pojdem asi ku tej gyne sa popytat na volake info..ale asi nebude z toho moc nadsena ked jej idu z toho peniazky

palacinka

ja som si kupila Pharmatex kapsule asi pred pol rokom a este stale ich v skatulke niekolko zostalo:).. ja vam neviem, ked uz proste "ideme na vec" s priatelom tak sa nam nechce cakat 5 minut a preto ma to odradza,,a ten gel sa bojim ze bude prilis vytekat..takze uz dlhsiu dobu pouzivame len kondom aj ked uz sa nam raz stalo ze uplne praskol