Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vraj odborník na výživu! A trepe voloviny!

Príspevok v téme: Vraj odborník na výživu! A trepe voloviny!
jajka111

prave bezi na STV1 damsky magazin, kde keca nejaky udajne odbornik na vyzivu nejaky MUDr. Minarik alebo Mlinarik a tresol neuveritelnu kravinu: vraj sa ma pocas jedla pit, lebo tak clovek "riedi energiu" ktoru skonzumuje a tym menej zje. je sice mozne, ze menej zje, ale taky "superodbornik", ktory sa nasackuje dokonca do telky by mal vediet, ze tekutiny riedia traviace stavy a pit by sa teda malo vylucne medzi jedlami a nie pocas jedla. rada by som vedela, co si o tom mysli napr. RNG.

RNG

nic, noveho, to su tradicne rady , tak ako jedenie zlozene z hromady roznych jedal
Dovody su historicke nie vedecke pozorovanie a vyskum.
Ja si sicew tradiciu vazim, ale ju vdy treba prehodnotit vedeckym pozorovanim. Tak sa to alebo potvrdi ako fakt, alebo zaradi do kategorie BAJKY a POVESTI(dnes tzv Urban legends)

damian

Vela bludob a superbludov siria doktori ortodoxnej mediciny. Ja neviem, odkial tie bludy maju, ale podozrievam, ze ich to ucia farkaceuticko-lekarske fakulty, ktore chcu mat ludi chorych, nie zdravych.

jerguš

počas jedla sa nema nikdy piť. ale v reštike vam čašnik ponuka najskôr niečo na pitie. ale fakt je že to sťažuje travenie.

missi

no ved to su taki akoze odbornici v tej TV, niekto si ich tam pozve, lebo su to jeho znami, ale castokrat su to neni ziadni zbehli ludia ale len sa tak tvaria. co si cakala?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vraj odborník na výživu! A trepe voloviny! - Fórum - ZDRAVIE.sk