Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Piešťany - Inšt. fyz.,bal., a rehabil.

Príspevok v téme: Piešťany - Inšt. fyz.,bal., a rehabil.
mairim123

Zdravím,
chcela by som ísť teraz po mature študovať na túto školu. Okrem toho, že dávam malé šance tomu, že by ma tam vzali, pretože mám úplne ale úplne inú strednú, kde nemám ani biológiu ani chémiu, tak predsa len by ma zaujímalo, či je to MOC ťažká škola (žiadna nie je ľahká) a celkovo, či je to dobrá škola - prístup učiteľov, ich ochota a tak. Takže ak tam niekto študuje, počul o tom alebo pod. tak ma poteší každá informácia. Ďakujem:)

neva

mairim123- na skúšky sa treba pripraviť hlavne z biologie a z cudzieho jazyka. Sú to testy. Čo sa týka zloženia študentov, tak je to asi 33% stredná zdravotná škola, 33% gympel,33% ostatné stredné, priemyslovky. Myslím, že ťažká nie je, dá sa v pohode zvládnuť. Či je dobrá - ťažko povedať, je tam dosť chaos. Tu sme o tom už niečo popísali.
www.lady.sk
ak chces, tak ma najdeš na ICQ 389200410

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.