Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Da sa ovplyvniť pohlavie dieťaťa?

kuzio

Mne raz kamaratka povedala,ze ak ma zena väčšiu chut na sex bude dievca ak ma chlap väcsiu chut tak to bude chlapec. Takze ked chces dievca milujte sa ked to chces ty a ked chlapca miluj sa s nim ked to chce on. Jej to vyslo lebo ma chlapca a ked ho splodila tak bola pasivna,a on robil co treba. Ja osobne si myslim ze je to nezmysel ale vravim len to co som pocula.

hunt

v telegramoch na svadbu sa pisala basnicka. Chlapci sa robia v stredu aby im to rastlo vpredu. Dievcata sa robia v piatok aby mali pekny zadok. Vyskusaj.

fella

:-DD Ano lebo banan vyzera ako penis nie??? A ked chces dievca, tak asi by si mala viac broskyn konzumovat. Taku hlupost by som sa aj hanbila napisat.
Skor je to o pohyblivosti X-ovych a Y-novych spermii. X-ove su rychlejsie a preto ak chces dievca, by ste sa mali milovat nie vtedy ked mas najplodnejsie dni, ale bud predtym, alebo hned potom.

rozeta

Ja som pocula ze zena ktora chce dievcatko by nemala jest banany a ked chlapca mala by ich jesť dostatocne samozrejme ked chce otehotnieť a nie ked už je tehotna,potom to uz je jedno.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Da sa ovplyvniť pohlavie dieťaťa? - Fórum - ZDRAVIE.sk