Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mam 16 a som tehotnaaa!!

majus

ahojte.. tak sa potvrdilo že čakám dieťa. Ešte ten deň som to povedala rodičom, ale bola som naivná, keď som si myslela že to prijmu dobre. Naopak, vyrútili sa na mňa že ako si to predstavujem, že som ich vážne sklamala. Nechcú ani počuť o tom, že by som mala teraz dieťa. Odvtedy len plačem a neviem, čo so mnou bude. Viem, že mi nemôžete pomôcť, ale aspoň som sa vám vyžalovala..

monika+íá

dobre urobila ze tu uz nechodi, ked tu musi čitať take sprostosti na svoju adresu a adresu svojho dietatka, neviem kto niektorim ludom dava pravo rozhodovat alebo myslieť za inich ked dievča zjavne len hladalo podporu a par milych slov. ak nahodou čitas tak ti velmi drzim palce a aspon ked sa malinke narodi tak nam napis, že už si maminka

lenuliatko

podla mna ju presla chut po tom co sa tu docitala.mam pocit ze niektori ludia lozia do tem zvlast s cielom ublizit alebo osocit.

jarka16

majus, daj vedieť ako si dopadla. Nepísala som, ale sledujem to celé. Držím Ti palce, nech to všetko dobre skončí.

machulka006

neva - majus neužívala poctivo antikoncepciu...už to tu raz písala, že to brala raz ráno, raz večer a k tomu ešte antibiotika

dietatko16

Prosím a apelujem na teba, len si ho v ziadnom prípade nedaj vziat. Dietatko je Boží dar, prinesie ti vela radostí v zivote, budes musiet skor dospiet, a obetovat sa pre svoje dieta, ked si na seba vzala taku zodpovednost, ze mozes otehotniet. Napísem ti jedno svedectvo Mareka Šefčíka, im sa narodili dvojčatá chlapci, museli íst cisarskym rezom, znova matka otehotnela ale o babo prisli a presne o rok ako prisli o bábo znova bola matka tehotná a cisarskym rezom sa im narodilo dievčatko. Oni velmi tuzili po dietatku, nech aj ty mas v srdci tuzbu po krásnom dietatku. Z lásky tvojej a k chlapcovi co si mala alebo mas sa narodí nový krasny život. A váž si ho. A neboj sa Boh stojí pri tebe, pretoze ťa nekonečne miluje. A nech ti čokolvek povedia ostatné Boh chce aby si to bábatko mala a on ti s ostatným pomoze, pomoze ti, aby Ta prijali rodicia s ním, i priatel a ak oni nebudu stát na Tvojej strane, tak Jezis je určite priatel, ktorý Ta neopustí tak sa ho neboj prijať na svet. Boh sa Ti odmení láskou, ktoru uvidís v tom dietatku.