Mala som dobru plet ziadne akne hebka plet ale z dna na den

Príspevok v téme: Mala som dobru plet ziadne akne hebka plet ale z dna na den
pleť

ahojte jasom mala celkom fajn plet.. bez pupačikov... hladku jednofarebnu no spokojna som bola ale z dna na den.... pupačiky malinké flaky červené a drsnu pokožku na čele ja vôbec nevie čo to je čo sa to so mnou stalo z čoho to mám??? ach:( ja chcem zas takú istú pleť a tie fľaky a tá pokožka taká drsna na čele.. tvrda....

plet

mno baby už mi to aj prešlo so si to nakremovala a starala sa o tu moju pleť stále asi to bolo tým počasím brrr.... a aj som použila taký čistič.. na tvar.. tak asi z toho je to kozmetika AB a tá mi nerobí dobre dakujem za rady ahojte:)

monro

Ja mavam, hlavne v zime, take lisaje, drsnu, suchu pokozku na tvari. Najma ked ma vyfuka. Potom mi vyskacu aj nejake tie vyrazky. Davam si na to infadolan alebo excipial. A pomaha to, plet sa ukludni :-)

ssia

mne sa spravili červené flaky a suchá koža po použití peelingu, aj keď už som ho raz predtým mala a vtedy to bolo v pohode. no a ty si nepoužila nejakú takú kozmetiku???

lea

ja sama viem ako to škodí aj zdravému sebavedomiu keď má niekto vyrážky. Ja sama som mala hrozné akné 5rokov. Dnes je to už minulosť a ja sa len teším. Môžem iba doporučiť program ktorým som prešla sama. Veľmi nestíham chodiť na tieto stránky ale maili otváram každý deň: erika@misha.sk

pleť

vôbec neviem .. normalne jedlo mäsko s ryžu .. aa ja ani neviem .. pfu dufam že sa to zmeni ale mna zarazili tie flaky... a tá drsná pokožka

kikina

alergická reakciaa? čo sa v poslednom čase v tvojom živote zmenilo? stres? čo si všera jedla? nedostatok spánku? to môže byt hocico