Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OCNA LINKA

kikina

a inak ao si prisla na to ze ked budes pouzivat kozmetiku nebudes vyzerat starsie??? vacsinou, a to viem z vlastnej ksusenosti vobec nepomaha .... a niesom ziadne mlade dievca ...ved vacsinou pomaha len plastika a vyhladenie :D

kikina

majolenka, nejdem sa hadat.... ale som si ista ze ja ziadne komplexy nemam... skor ich tu mas ty ... a nezijem v jaskyni, malujem sa ako normalna baba... a som pri tom prirodna... a tie urazky ako "zijes vv jaskyniL si mozes odpustit .... a co sa tyka teba... aspon vidim ze ti ide iba o povrchnu krasuuu.... co si mylsis ze dievca nemoze byt pekne bez makeupu? omg.... smola budem si s tat za svojim a ja som chcela odporucit linku od menej znamej znacky PARIS... ale bezne sa predava ...

majolenka

lenze tui ludia nepotrebuju pocuvat tvoje dristy, ale odpovede na otazky ktore kladu, myslis si ze my sami dobre nevieme ze ako kozmetika funguje? ako sa testuje a pod.? lenze bohuzial, pokial nechceme vyzerat ako opice, tak sa s tym musime zmierit. predpokladam ze si nejake mlade "prirodne" dievca, ktore sa snazi uputat pozornost, a riesi si komplex na tomto fore. ak budes mat mat 50, a vyzerat na 70 s vraskami na tvari, tak ti bude vrcholne jedno, ze ci ta kozmetika je testovana na zvieratach, alebo nie. ak si tak strasne zakladas na prirode, tak pravdepodobne byvas niekde v lese v jaskyni, a oberas si lesne plody zo stromov. ...no nic, aj taky ludia ako ty musia byt, zelam vela stastia v zivote

kikina

majolenka: nebola to odpoveď na otázku, ale mohlo by to pomôcť pri výbere vhodnejšej linky
LOREAL testuje na umelej koži, a to je kvalitná značka. A je totálna blbosť že nezostáva nič iné ako kupovať veci testované na zvieratách kvôli cene, a čo značky ako WELEDA, ALVERDE, LOREAL? S_HE? nedajú sa bežne dostať? a sú nekvalitné? napríklad s-he je porovnatelné z kozmetikou miss psorty

a budem to písať do každej podobnej témy, aby ste si uvedomili čo kupujete!

linia

o deborah som este nepocula,ani nikde nevidela :( skoda!a s takych obycajnych dostupnych znaciek asi ktora?astor,maybelline,dermacol?
chcela by som skusit neaku z avonu,ale mam neaky starch z toho

kohut

baby dostat u nas kozmetiku DEBORAH ??ak ano tak vam odporucam z tejto znacky tekutu linku no mam namysli to take pero vlastne je to linka s tuhym hrotom na tom nic nepokazis ako zo stetcekom tie palvaju ako vravi LINIA ,no a deborah nestoji vela tak ako loreal asi aj menej ja mam aj korektor za 6,50 no a musim uznat ze je lepsi nez korektor od shiseido alebo diora ,,,dajte mi vedet ci tuto kozmetiku dostat aj u nas dik,,

lochneska

Taká vysuvacia ako pero tak veľmi dobrá je z avonu a ani nedráždi oči.. ja mám teda aj problémy s tým že mi hrozne slzia oči a toto bolo v pohode :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

OCNA LINKA - Fórum - ZDRAVIE.sk