OCNA LINKA

linia

ja som raz mala taku podradnu co bola pri neakom casopise,ta konzistencia(co sa tyka tekutosti) bola ok,ale hrozne ma drazdila,aj mimo sliznic,dokonca aj moje zname drazdila,mala taky stetcovy aplikator,celkom som s tym vedela robit,ale obcas sa ten stetec roztiahol a plavalo mi to po oku,bolo to nechutne
teraz som si zaobstarala taku v pere od oriflame,ale pripadala mi na zaciatku taka suchsia a teraz mi pripada totalne vyschnuta a to som ju poctivo zatvarala
tak ja neviem aku si mam vybrat ten rimmel radsej nie?poradte mi neaku tak cca do 8 € viem ze su aj drahsie mozno kvalitnejsie ale linka mi zase za tolko nestoji...

kikina:ano,viem ze coty testuje,ale kto z normalnych drogeriovych znaciek netestuje?viem,ze je to strasne co robia ubohym zvieratkam,ale ked netestuju len predrazene prirodne kozmetiky atd. tak velmi nemam na vyber

lochneska

neviem ako rimmel ale sloboda zvierat kedysi uviedla že miss sporty testuje na zvieratach ... ale čo sa týka tejto linky, ja mam s nou nie dobre skusenosti, ale to treba vyskušať aby si mohla posudit sama.. podla mna sa až príliš rozteká.. najlepšia je normálna vysuvacia ceruzka... moj názor...

majolenka

pre kikinka- pytala si ci testuju na zvieratach? nie, ak enmas odpoved na otazku, alebo iba nejake bludy, zak radsej nepis

linia: no neviem, fixovy aplikator je taky okruhly tenky, taky do kuzela? ak ano tak ho ma. nemala som tu linku, nie je zla, ale su aj lepsie. napriklad take tie v akokeby pere