prsniky- nesmierne vazne

Príspevok v téme: prsniky- nesmierne vazne
vanessa1

Na bradavke sa mi vytvorila mala ranka, kt. sa zvacsovala.. zistili mi zlateho stafilokoka. No to som uz bola v nesmiernych bolestaich, po celych bradavkach som mala otvorene, hlboke rany a bola na silnych liekoch proti bolesti. Stale to krvacalo a mokvalo. Ziaden odbornik mi nedokazal pomoct. Po mesiaci sa mi rany zacelili, no ostali skarede jazvy a stale sa mi to vracia.. prosim akekolvek info mi pomoze

malemaciatko

mirralux.cz
to je ta kozmetika..no posielaju len postou..no neviem no..nechcem odporucat nic s cim nemam skusenost..kazdopadne ak by si mala fagovu terapiu pod dohladom lekarov (nie nejaku kozmeticku) mala by ti pomoct, zvlast, ked tam mas zlateho koka..drzim palce..(a dufam, ze tvoj lekar bude vedeit o com je vlastne rec)

malemaciatko

ide o to, ze ak tam ma bakterialneho povodcu, da sa nanho pouzit jeho pirodzeneho nepriatela - bakteriofag..ten totiz likviduje bakterie..neviem v akom stadiu to je na slovensku, v niektorych krajinach je tato liecba povolena a su aj dobre vysledky.. rany, ktore sa nedali hojit sa hoja...hladala som na nete a nasla som nejaku kometiku, co obsahuje fagy, len neviem, ci to nie je len nejaky komercny tah, ako nalakat ludi, fagy su totiz specificke a mozu utocit len niektorych svojich hostitelov, kazdy fag na nieco ine..neviem, ci to tato kozmetika splna..vola sa to mirra lux..skus sa spyat lekara, co ti na to povie, a ked uz nic ine skus tu kozmetiku..

vanessa1

Prosim, napiste cokolvek aj ak ste o niecom podobnom len poculi.. prirovnavali to ku rankam, kt. mozu mat zeny co koja, lenze ja som 18. rocnne (uz zjazvene) dievca..