Stepper? Pomáha na spevnenie zadku?

Príspevok v téme: Stepper? Pomáha na spevnenie zadku?
tinkaa99

Ahojte prosím Vás neviete mi poradiť, potrebovala by som vedieť či mi stepper pomôže na spevnenie zadku?Mám strašne ochabnutý zadok a potrebujem ho spevniť, ale nebaví ma cvičiť nejaké cviky len tak, viac ma baví nejaký stroj, tak či náhodou nemáte skusenosti s niečím takým.Ďakujem.

lenkea

ked chces len spevnit zadok, ok. ale z vlastnej skusenosti, kupis ho, par dni si na nom zacvicis a potom ho odlozis niekde do kuta.aj mne to sice hovorili, ale skusenost je tusim neprenosna.. a aby bolo cvicenie efektivne, malo by jedno cvicenie trvat asi 45 min.urcite by som skor odporucila nejake fitko.z vlastnej skusenosti..

Nephilim

Samozrejme, že stepper je dobrý na zadok, o tom nemusíš vôbec pochybovať, ale musíš tiež správne cvičiť, aby sa dostavil želaný účinok, vo fitku ti určite poradia, stačí sa len opýtať:-)

Nephilim

Samozrejme, že stepper je dobrý na zadok, o tom nemusíš vôbec pochybovať, ale musíš tiež správne cvičiť, aby sa dostavil želaný účinok, vo fitku ti určite poradia, stačí sa len opýtať:-)

majka92

Ahoj tinkaa99 :).... áno stepper je skvelá vec na spevnenie zadku .... mal by mať asi 80 - 90 stupňový uhol .. ak by bol menší namáhala by si si kolená ... no stepper je veľmi dobrá vec vrelo odporúčam :)