Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Make-up na problematicku pleť

Príspevok v téme: Make-up na problematicku pleť
janka

Mam problem s vyrazkami ...asi ako velaa mladych ludí..teda nie asi,ale urcitee...no este nikdy som nebola na 100% spokojna s make-upm,ktory som mala....vzdy mal nejaku nevyhodu ...ked si ho nedám,tak mi je všetko vidieť,no ked si ho dám a večer sa odlíčim tak mám vyrazky este zhoršené ...neviete mi poradiť nejaky make-up ktory by mi pleť nezhoršoval??...a ktory by aj dobre prekryl a bol by prirodzeny...dakujeeeemm ..

janka

microMY33:ale vážne si trápny...

No make-up od manhattan som este nikdy nemala..a aj dobre kryje??:))..a mayballine afinitone ten ste chvalili uz aj v iných forach ...teda možno by som mohla aj ten vyskúšať..:))..

vladuska5

pre: mircoMY33 - si trapny...
Ahoj Janka, ja som si pred dvoma tyzdnami kupila make-up Manhattan Clarface, je velmi dobry. Je to antibakterialny zmatnujuci make-up, ktory je presne na taky typ pleti ako opisujes, ze mas a aky mam aj ja... Kupila som ho v DMku, ale maju ho aj v lekarni. Stoji 8 eur, tkz v pohode ;)Odporucam :)

fidorenka

v lekarni, aspon si myslim. nam to nosila sestra z nemecka a ako bol super, mas na vyber dva odtiene- svetly, tmavy. nieco ako aknecolor, ale neupchava tak pory a krasne kryje!

zirafka

Ahoj podla mna velmi dobry make-up je od MAYBELLINE-AFFINITONE dost vyrazky aj prekriva ale vyzera prirodzeny a je jemny,ja som s nim spokojna a nie je az taky drahy,a este su dobre aj penove makeupy ale tie sa hodia na mastnejsiu tvar su dobre od Rimelu tak vyskusaj:)

mircoMY33

Ale najucinejsia pletova prirodna maska poved priatelovi nech ty striekne aspon 3x do tyzdna a po mesiaci uvidis ci sa to zlesi?Vies chemicke pletove masky a chemicke make-up moc asik tvojej pleti neprospieva

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Make-up na problematicku pleť - Fórum - ZDRAVIE.sk