Ako zistim ci ma priatel lubi?

Príspevok v téme: Ako zistim ci ma priatel lubi?
simona

Mam jednu otazku : Ako zistim ci ma priatel lubi,alebo ma len ma rad? Niezeby mat rad bolo LEN..ale chcela by som vediet aky je rozdiel v spravani cloveka ked je zalubey a ked len ma rad a je mu s tou osobou len dobre..Pretoze on mi nikdy nic nepovie, jasne ze viem,ze to automaticky neznamena ze to nemoze citit, lebo niekto len neda najavo svoje city slovami.Inak je ku mne velmi mily a pozorny a aj nezny.Ale cez to vsetko nemozem si byt ista ci ma lubi, ked mi to nepovie.No ja sa ho pytat nebudem, to by mi bolo max.trapne a aj by som sa bala jeho reakcie.

katika88

A este jedna vec moj priatel ma lubi ale sam od seba to nevie povedat tak keby som mala cakat a nehovorit s nim o tom tak asi sa tak skoro nedockam ;-)) nie kazdy vie povedat lubim ta.Skus si precitat temu "Nedava mi najavo ze ma lubi" tam je takych pripadov vela.

katika88

Ale ved ja jej nekazem pytat sa ci ju lubi jasne toto musi sam hovorit take slova ale spytat sa na com unho je podla mna neni nic nevhodne myslim ze komunikacia je velmi dolezita medzi partnermi a je tiez dolezite vediet co ten druhy ku mne citi ved naco sa klamat alebo stavat vzdusne zamky a nakoniec zistit ze ma moj partner nelubi.

3bodky

Nepýtaj sa ho, keď bude pre neho ten vhodný okamih, povie ti to sám, ak ťa skutočne ľúbi...bude ti to chcieť povedať.....

katika88

No ja nevidim nic trapne na tom spytat sa ho ze co k tebe citi nech to sam povie.Ked ta lubi tak ti znesie aj modre z neba, chybas mu ked s nim nie si.Planuje s tebou buducnost atd...najlepsie je si tieto veci vyjasnit medzi sebou jasne ze keby si sa pytala ci ta lubi tak povie ano lebo vie ze to chces pocut ale ty sa ho spytaj co ku mne citis?A dodaj ze nech je uprimny.