sex v 16

nepoviem

prečo by to nemalo stačiť ? však čípok účinkuje iba na spermie, ked sa chlap do ženy spraví, tak pharmatex zlikviduje spermie (niečo v tom zmysle :D) .. ale ked sa do teba nespraví t.j. - do kondomu, tak nemá čo ničiť, takže čípok stále účinkuje .. iba ak by aj latex ničil účinky pharmatexu ..
toť len môj názor, neoverovala som to

nepoviem

hlboko, ja neviem asi ako tampon proste čo najlbšie, to sama zistíš že to už dalej nejde alebo povedz partnerovi nech ti to on urobí ked ty budeš ležať on sa tam hlbšie dostane .. počkáš 5 minút a je to :) .. len nezabudni že pri každom styku musíš použiť další čípok lenže my s partnerom používame aj kondom, takže po dobu 4 hodín sa môžeme milovať kolko chceme (s kondomom) a bez starostí :)

niekto

taaakze
p.i pharmatexu
na wanda sk je 0,3%
vygooglis som 0,7 %
a na pharmatex.sk je 1 %

to znamena ze mas 0,3- 1% sancu ze otehotnies ked sa budes chranit len tym
s prerusovanou sulozou to vyde 0,002%

zoberes cipok a das ho co najhlbsie
(teda este ho aj odbalis :o) )
krem ma aplikator ten si zasunies dnu a vytlacis
je neskodny pre tvoje zdravie nenarusuje mikrofluoru a ciastocne chrani aj pred nejakou havedou ako napr kvapavka

airiana

nepoviem- pls mohla by som sa spytat s tym zavadzanim na nete mi to nieje celkom jasne vysvetlene,aspon co som citala pri tych cipkoch, ako hlboko sa to ma zavadzat? a ako presne?

kirusha

takmer taka ista ako pri HAK... ak to budes spravne a zodpovedne pouzivat tak sa nieje coho bat... pharmatex plus prerusovana suloz tak to ti urcite nic nehrozi.. a cipky su lepsie ako krem..krem strasne vyteka.. co som robila prieskum tak vacsine zien viac sedia cipky