Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

90 - 60 - 90?

gadgetka

Ahojte .... zopar typov na uzky driek ... Mam dve deti a pas 63 cm ... uz dlhe roky robim kazde rano 10 min brusaky (teraz uz s cinkov na bruchu pre spevnenie) ... ale nejde len o cvicenie, zakladom je dobra strava a pohyb, akakolvek aerobna cinnost ...ide samozrejme aj o genetiku, musite vediet, kde priberate naskor...zo skusenosti: da sa to, po oboch detoch som mala 14kilovu nadvahu a teraz vojdem do nohavic zo strednej :-)

mia 90

baby ja mam vacsie brucho a stehna, chcela by som to nejako spevnit, myslite ze rotaňa a skakanie na svihadle mi k tomu nejako dopomôze? je tu jedna tema o rotani,ale kazdy pise ine, keby ste napisali svoje vlastne skusenosti? a este ako zhodím na lytkach:D mam problem dakedy zapnut cizmy a to pritom nie som tucna zase az tak moc:D

wueeey

no ja mam 90 - 74 - 95...ked schudnem tak aok prve na prsiach, potom brusku, ale najhorsie mi to ide na stejnach a bokoch :(...chcela by som 90 - 60 - 90 :)

fesa666

ale aj tak tu povodne islo o to ako zuzit driek, a nie o to ktora ma kolko cm:DD ale v pohode, kazdy si moze pisat co chce a takych ako idor, aj ten si moze napisat co chce, tak nech si pise, hahaha

zabicka1611

idor - o co ti ide? urazat?? nieco ti vadi? pocuj..neviem ako by bolo tebe keby si bol vzdy len chudy a naraz by si mooc pribral..kazdy by po tebe nechutne hladel a smial sa z teba!! ver mi prijemne to neni..tak daj radsej pokoj a ventiluj sa inde!!!!!

idor

zapodievate sa takymi blbostami, zivot s vami musi byt strasna nuda ste upriamene moc na seba chlapi racej normalne zenske ktore neriesia furt ako mat idealne miery, a to je vrchol co tu pisu tie co maju AZ 90-76-96 to je uz problem inde...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

90 - 60 - 90? - Fórum - ZDRAVIE.sk