Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hlieny

gregor

K vykašlávaniu hlienov by som odporučil užívať prírodnú liečivú vodu Bílinskú kyselku a to v dávkach 2x 250ml/deň, na lačno 30 min. pred jedlom (ráno, obed). Deti 2x 100ml/deň, na lačno 30 min. pred jedlom (ráno, obed), mierne ohriať. Preventívne ráno. Bílinská kyselka obsahuje kationty a anionty ktoré provokujú hlieny v pľúcach aby sa tam neusádzali a priebežne počas dňa bolí vykašlané von s organizmu, skôr ako by sa dostavila nádcha /soplenie/ alebo s hlienmi spojené zápaly. Ja ju osobne dlhodobo užívam a nemám problém s dýchaním ani v tomto chrípkovom období. . Zakúpiť sa dá v potravinách /len v niektorých/ lekárne a h-nova , a-b-rt, cop NZ,RA,. Na záver aby som nezabudol, hlieny ako lepkavá hmota sa na ceste s pľúc von zachytávajú a nabaľujú na hrdle, stačí len vykloktať si jemným koncentrátom (soľ a voda) alebo (sóda bikarbóna a voda). S pozdravom Gregor.

vsevedka

Nasivin Sinus tablety - prírodný bylinkový, podporuje uvoľnenie prínos.dutín.
Solmucol, mukolytikum - pri ochorení dých.ciest, chrípke, zápaloch prínos.dutín, ale tiež pri hustom hliene pri chronickom zápale priedušiek.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hlieny - Fórum - ZDRAVIE.sk