Akne

Príspevok v téme: Akne
snehulienka

ahojte, chcela by som sa opytat na nejakeho dobreho dermatologa v Kosiciach, alebo pripravky ktore su volne predajne a pomohli vam v liecbe akne. nechcem ist k lekarovi ktory sa na mna pozrie a predpise mi nejaky krem, mast alebo nieco a za mesiac mam prist na kontrolu, mne sa stav nezlepsi, tak to vymeni za iny krem a takto to pojde donekonecna, nechcem byt pokusny kralik a plet sa mi bude stale zhorsovat...:(

snehulienka

dakujem holky, ja pojdem za doktorkou ale nechcem byt pokusny kralik s mastickami atd a bude sa to len zhorsovat...
vzala by som tie antibiotika, ale brat ich 4 mesiace...neposkodi to velmi pecen? ja sa uz vsetkeho bojim, ze co ked to poskodi, co ked nezaberie, co ak sa to zhorsi atd :(((
vyskusam tie cajovnikove veci, ale teraz mam doma clearskin od avonu a neviem ci to mozem kombinovat...
a este som sa chcela opytat nepoznate nejaku dobru dermatologicku v KE??

miska

ahojte,ja som mala nepekne vredy aj vyrazky, ktore som si samozrejme vzdy rozrypala este viac..k doktorke sa mi ist nechcelo aby ma skumala ci som v hormonalnej pohode a co jem atd, lebo skoro nic z predosleho zauzivaneho nezmenila. A tak som experimentovala, cisty cajovnik, cistiace caje, ichtyolova mast..na tomto servery som nasla ze antiac je dobry tak som vyskusala a pomohol-velmi pekne stahuje zapal a nevysusa,takze neostavaju chrasticky, stoji dost vela ale oplati sa, nic ine okrem neho nepotrebujem tak dufam ze pomoze aj ostatnym

...

sofija,to mas pravdu,hlavne si do toho nerypat..aj ja mam s tym problem,vzdy si to dako rozdzubem a pak je to 100 krat horsie:( mozem sa opytat su tie cajovnikove veci ozaj take zazracne? ono to vysusi?mam to vyskusat?aj ja chcem mat peknu plet:( a mam aj fliaciky povyrazkach:/

lenka22

cajovnikove veci na plet pomahaju, dobre su aj z oriflame ten rad "tea-tree". Vyrazky vam vysusia a aj sa lahsie zahoja. Mne ked sa robia vyrazky vacsinou na chrbte, tak ich idem vysusit do solarka a potom ich peelingom stiahnem dole... Ale chrbat je ine ako plet na tvari.
A ak to mate nozaj zle, tak sa skuste opytat lekarky na roaccutan (tak nejak), tiez su to antibiotika a celkom pomahaju, paaa

sofija

Ja tie antibiotika budem brat asi 4 mesiace ...aspon tak mi kozna povedala.A tie cajovnikove veci vyskusaj je to perfektne ja si to idem zajtra zase kupit ale len ten cistaci gel -stoji 170 Sk nieje to az tak vela oproti tomu co som uz za kozmetiku vyvalila a ked nasetrim tak si kupim aj ten gel s vitaminmi A+E ten je perfektny ale stoji cca 250 sk a je stasne maly a pleť. mlieko este mam a nemas za co :D

snehulienka

sofija: dakujem, a ako dlho budes brat tie antibiotika? mali by byt ucinne, lebo vlastne vyliecia zapal, ale predsa len ak su silne tak skodia peceni (ja viem ze na vsetko mam odpoved a vsetkeho sa bojim, no ale...)
z Avonu pouzivam Clearskin, cely rad, v lete som uz mala perfektnu plet a teraz to zasa zacalo...
tie ostatne cajovnikove veci pravdepodobne vyskusam, dakujem velmi pekne za radu :)

sofija

Ahoj aj ja som mala strasne akne a chodila som ku doktorke a predpisovala mi same masticky,ale pred 2 mesiacmi som za nou prisla ze chcem antibiotika tak mi ich predpisala a pomaly sa to zlepsuje ...inac s kozmetiky mozem za vela vdacit Avonu-Clearskin a momentalne sa chystam vyskusat od La roche possay -radu Effaclar,lebo som na to pocula samu chvalu ...inac z lekarne ti neradim Vichy Normaderm lebo je strasne agresivny a asponj mne nepomohol a strasne mi vysusil plet ...A co ti este poradim s cim som tiez bola velmi spokojna je z lekarne cajovníkový olej,cajovníkový cistiaci gel,cajovnikovy gel na tvar s vitaminmy A+E a cajovnikove pleťové mlieko- Vsetko od Dr.Mullera...prajem vela stastia a pevne nervy ...a hlavne si do toho neryp aj mne to liezlo na nervy ked mi to mama vravela ale je to tak .Pa