Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

je zalubeny

Príspevok v téme: je zalubeny
miilly

Je pravda, ze na zalubenom cloveku vidno, ze je zalubeny? Skoro vsetci to tvrdia o mojom priatelovi. Ze ako sa zalubene na mna pozera, aj ked prave na neho nepozeram. Som ja vazne ta slepa? Lebo mne sa zda, ze sa na mna zalubene pozera iba v casoch nasej najvacsej intimity. Vidia to vari len nezaiteresovani? Su nejake nenapadne znaky, podla ktorych by som to zistila aj ja? Dakujem.

rada

to je vidiet v ociach. Oci ziaria, zrenicky behaju, cisty pohlad, ziadna vraska, no jednoducho to je na tvari vidiet. Vesely pohlad...

bibkakola

mna by zaujimalo ako to na tom cloveku vidno. Lebo mne tiez povedali ze na mne vidno ze som zalubena ale podla mna sa tvarim stale tak isto

galilea

hej vidno to ked je clovek zalubeny mozno ty to beres uz automaticky,nevsimnes si to ked sa na teba tak pozera ale iny ano

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

je zalubeny - Fórum - ZDRAVIE.sk