Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lumbalka

Príspevok v téme: Lumbalka
mary a neni som registrovana :-d

Ahojte :-) som Mary a mam 16. Moja mamicka bola na neurologickom vysetreni a povedali jej ze by mala ist na lumbalku. ALe ze ma podpisat nejaky papier ja som totu porozumela tak ze ked ho podpise, lekar je krýtý a mamicka ide na vlastne riziko..
Ale este na nu nepojde lebo lekar jej povedal ze este potrebuje ist na krv a ocne vysetrenie.Na neurologii jej zistili nejake zapalove ochorenie v hlave .A ona mi hovori ze nevie ci na nu ma IST lebo lekarka jej povedala ze mozno s tym zapalovym ochorenim zije uz dlho a lumbalka by bola zbytocna. Lekari aj tak nevedia presne zistit +zatial+ co to v tej hlave vlastne je. Raz uz na nej bola (ked mala zapal mozgových blan ) a hovori ze je to velmi bolestive. a ze sa s toho moze aj ochrnut. Prosim napiste mi nejae Vase nazory....
Velmi sa o nu bojim

Tanulka

len sa opravim,kedze tento prispevok som uz pisala pod inu diskusiu pred par dnami o lumbalke.. Robili nam ju 10.5. ;)

Tanulka

Neda mi nepodelit sa s nasim dnesnym zazitkom. Po tom,co som tu posledne dni citala vsetky hrozostrasne scenare,mi nebolo vsetko jedno. Moja dcera (19) je dost citliva a ja ako stress mama s nou vsetko prezivam,som myslela,ze tak toto rozhodne nedame a prerevala som niekolko dni,co bude. Robili nam lumbalku dnes o 15hod v TN,zlaty mlady pan dr ma oboznamil co a ako. Hned pre zaciatok mi povedal,ze pouzije atraumaticku ihlu,z coho mi padol kamen zo srdca. Lebo potom netreba lezat bez pohnutia 24hod ale len 3hod. Dceru napichovali v leze,skrutenu do klbka a odber trval preto asi 20min,lebo to pomaly kvapkalo. Vraj keby bola v sede onkrocmo na stolicke,odber by bol rychlejsi. Vobec ju to nebolelo,akurat ze citila dost tlak. Hodinku si polezala na bruchu,dalsie 2 na chrbate a za 4hodky co som pri nej bola,som do nej neliala liter tekutin. Cola,voda,dzus... po 3hodkach pomalicky vstala,najprv citila ako keby ju ma v chrbate seknut ale pomalicky sme presli na wc.Za hodinku sme to opakovali. O 8mej dostala lieky na spanie a teraz spokojne spi. Uvidime co bude rano,musi dohnat tie tekutiny a dufam,ze sa vyhneme prehnane velkym bolestiam hlavy ako som tu u niektorych citala. Ked pridu,tak hned nasadime od bolesti a snad bude po probleme.Tak velmi som sa toho bala,az to vobec nebolo hrozne. Ale som stastna,ze dnes to uz mame za sebou a dala to uplne na 1ku! Je piaty den po lumbalke a bez najmensich problemov,ziadna bolest hlavy ani chrbat,vsetko je v uplnom poriadku :)

martinka090

tak to si dobre pochodila. Mne pichli dobre až na šiesty raz. Bolo to niečo neskutočné. Bolesť akú som nikdy predtým nezažila a dúfam, že už ani nikdy nezažijem,

slunecnice

Ahoj akurat som 5den po lumbalke..naj sa mi leži neda sa mi dlho udržat hlawu...a citim trosku chrbat..inak treba ležat po vpichu,kt ol v pohode..hlavne mat dobreho lekara co vie pichať na 1krat...mna nebolel,,,1den nic druhy sa mi motala hlawa a trosku tlaky v nej ako po opici..treti den grcanie ale to skor z liekov nezvyk strava...a 4,5den sa mi zle zdviha hlawa akoby tažka,,,este som do toho ajmenzes dostala tak dufam že to skoro prejde a vysledky budu ok...

slunecnice

Ahoj akurat som 5den po lumbalke..naj sa mi leži neda sa mi dlho udržat hlawu...a citim trosku chrbat..inak treba ležat po vpichu,kt ol v pohode..hlavne mat dobreho lekara co vie pichať na 1krat...mna nebolel,,,1den nic druhy sa mi motala hlawa a trosku tlaky v nej ako po opici..treti den grcanie ale to skor z liekov nezvyk strava...a 4,5den sa mi zle zdviha hlawa akoby tažka,,,este som do toho ajmenzes dostala tak dufam že to skoro prejde a vysledky budu ok...

Zuuzuu

Absolvovala som lumbalku minuly rok, mala som vysoké horúčky bolest hlavy,hospitalizovali ma na antolskej v BA. Poriadne mi ani nevyslebtlili o čo ide, počas pichanie mi lekárka zachytila nerv (predpokladám) keďže mi zmeravela cela strana môjho tela a nevedela som ovládať nohu ktorá vystrelila neovládateľné. Pani doktorka si ponadávala a ja mám bolesti nohy do dnešného dňa. Ja by som to v živote nepostúpila keby mi niekto vysvetlil v tej chvíľi čo to je a rizika nešla by som do tohto

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lumbalka - Fórum - ZDRAVIE.sk