Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tokajske vino

bubina

vevericka,gvam,to ste ma potesili.som zvedava co nan povie priatel,ale ako ho poznam,tak si ho este par rockov necha polezat :),on to takto rad zbiera,uz ma toho viac,tak mu pridam do zbierky:)

gvam

bubina klidek, tokajske vino moze byt kludne aj stare, neublizi mu to. My mame doma tiez starsie rocniky napr. 1990 a chuti vyborne. Believe me.

vevericka

noo tak 5putnovy by mal byt urcite dobry ak nie vznikajuci:)...Tokajský výber 5 - putňový : .
Špičkové luxusné sladké víno s typickou vlastnosťou tokajských vín – chlebovinkou. Plné, extraktívne sladké víno, ktoré slúži na pozastavenie krásy míňajúcich sa chvíľ. Vyzrievaním v tokajskej pivnici získava vlastnosti, ktoré ho robia takým vzácnym. Všeobecné preslávené ako slovenské afrodiziakum. Určené pre jedinečné príležitosti. Veľmi vhodný sladký aperitív, prípadne digestív.
..som nasla na nete:)..tak si ho uzite:)

bubina

fuu vevericka,dik,potesila si ma.to vino ma peknu farbu,tak dufam ze bude aj take dobre.ja sa tiez nevyznam vo vinach velmi. dufam ze mi ho priatel da ochutnat:)))

vevericka

neplas sa niektore vina ziskavaju starnutim na kvalite..nie nadarmo sa vravi.. muzi zreju ako vino, cim starsie tym lepsie:)..raz sme pri prerabke nasli 50 rocne tokajske, ocividne zabudnuta flasa od predoslych majitelov a bolo vynikajuce strasne sladulinke, skoro ako nektar..btw ja co som pila 1990 boli vynikajuce, ale zas ja hodnotim vina podla toho, ci mi chuti alebo nie..nevyznam sa v tych veciach, ze niekto sa napije a vie povedat oblast, rocnik a neviem co vsetko:)..inak dporucam ochutnat aj ladove a slamove vino pre mlsne jazycky je to lahodka:) (su dost sladke;) )

bubina

RNG to naozaj to moje vino moze byt uz zle?tak to si ma sokoval teraz,to aby som mu povedala aby to aj hned otvoril aby neskor nebolo este horsie :(

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tokajske vino - Fórum - ZDRAVIE.sk