Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo by ste si o tom mysleli vy?!

Príspevok v téme: čo by ste si o tom mysleli vy?!
m_arianna

s priatelom sme vyse dvoch rokov. posledny rok uz skoro nikam nechodime, myslim tak, ze von si ist sadnut niekam, do baru, ci do cukrarne,nikam.. pred tym sme chodili skoro kazdy vikend.teraz sedime doma a kukame telku. no ale svoje kamosky pozyva kade-tade, chodi s nimi do baru, do drahej restiky a ked aj kazdy vikend. vcera som sa ho to pytala, preco teda nechodime volakam a on ze ved ich firma krachuje a na ucte ma velke h***o. tak som hned, ze ale kamosky volas vzdy niekam,len mna nie a potom napisal, ze to je jeho vec, nech sa nestaram, co robi on s jeho peniazmi..no chapete??? lebo ja nie... mam v tom chaos... :o(

rada

A preco nikam nejdes ty von so svojimi kamaratmi? Nech ste si kvid. A budes prekvapena, ci mu to vadi alebo nie. Tak ked sa mu to bude pacit, tak v tom pripade na nho kasli. A ked sa mu to nebude pacit, mozes mu rovnako vytknut, nech sa do teba nestara... a hotovo. Toto som zazila na vlastnej kozi. A ked sme sa rozisli, tak uz sa spamatal. Ale to som uz ja nechcela.

kohut

marianka podla toho co odpisujes na prispevky si ho len zastavas
ale je az velmi cudne ze s kamoskami ide von minat peniaze a stebou nie a netvrd ze nie lebo budes klamat samu seba

kohut

jaaaj ja by som ho poslala tak vies kde asi?!!! s kamoskami ide a s vlastnou frajerkou nie este aj povie ze aby si sa donho nestarala nooo nehnevaj sa,ale tak najdi si niekoho lepsieho,ako je tento hmm ak sa da nazvat tvoj frajer
bez urazky ja len v dobrom

figurka

ako neviem si predstavit zeby moj si dovolil ist s inymi na veceru a podobne... on zaraba mizerne peniazky no ked ma v prvom rade som ja... prepac ale to aj slepemu by bolo asi jasne...:( laska je slepa to hej...este ked povie nestaraj sa...

figurka

pocit moj je taky...uz ho mozno nebavis... prepac ze na tvrdo... mozno to tak nieje je to len nestranny nazor ...

plamienok

Musi mu to prist co mu tym chces povedat,ze ako sa sprava lebo ak nie tak potom sa budete iba vzdalovat a on si to ani nevsimne.

m_arianna

niekedy robi take veci, co nechapem..ako ma priatelku, niekedy sa tak vobec nesprava. a ked mu nieco poviem, tak ze zase si len volaco namyslam.alebo sa zduvam.proste nechapem..tolko sme toho uz preskakali. ako aj ked je zle, vzdy si najdeme cestu spät k sebe.... v poslednej dobe ale dost casto sa zamyslam nad tym, ci je ten pravy....

plamienok

Ved ja nesudim jeho vek a spravanie sa v tomto veku.Ja pisem o tej situacii.Tak isto sa moze sparvat aj 30tnik.

plamienok

Neriozumiem ked sa lubite ako mu moze byt potom prednejsie premarnit tych"par"eur so svojimi kamaratkami miesto aby si ich uzil s tebou napr.pri niakom dobrom drinku.A este navyse ked ste tak obmedzilôi vase spolocne chvile travene niekde v spolocnosti.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo by ste si o tom mysleli vy?! - Fórum - ZDRAVIE.sk