Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žiarlivosť? Alebo namýšľanie?

Príspevok v téme: Žiarlivosť? Alebo namýšľanie?
sunnysweetie33

poraďte mi pleaseee :( môj priateľ je perfektný,milý a !spoločenský! chalan a viem,že ma nadovšetko - už 5rokov - ľúbi..ALE:ja ešte stále pociťujem žiarlivosť..napr.boli sme v spoločnosti a on sa bavil so svojimi kamoškami..ale mne to nepripadalo,že sa s nimi len baví,ale že s nimi aj flirtuje,proste ako keby chcel byť stredobodom pozornosti a robil všetko preto,aby si ho všimli..pritom sedel pri mne a držal ma za ruku a sem tam pobozkal..je chyba vo mne,že si namýšľam somariny alebo "žiarlim" oprávnene???poraďte pleaseeee.(keď sa s ním o tom bavím,tak mi povie,že si namýšľam hlúposti,lebo že on chce len mňa..)

karola

No,ten môj si myslí,že som jeho majetok a najradšej by mi diktoval ešte aj ...dýchaj...nedýchaj..dýchaj..
Takže,ľudia,prosím vás,nechajte svoje lásky trošku žiť a neobmedzujte ich.

nestii

sunny sweety. Preco takto neporadis sama sebe? Ostatnym ziarlivkam vies napisat co robia zle ale sebe poradit nevies, alebo to nevidis. Precitaj si to co pises inym a uvidis co nemas robit sama vo vztahu.

sunnysweetie33

EMA..preco sa ho snazis stale kontrolovat,ved ked ta miluje,tak ta nesklame,aj ked budu okolo neho same svetovozname modelky..ked ma rad teba,max sa na ne pozrie..a to nie je zakazane..nebudes moct byt cely zivot v jeho dosahu..a ked mu budes stale vytykat,ze flirtuje s inymi a ze sa bojis,ze ta sklame,tak ta mozno naschval sklame,aby si uz konecne zavrela usta a dosiahla svoju pravdu..ja uz sa krotim a nas vztah je kazdym dnom krajsi..ked zbadal,ze neziatlim,tak prestal pozerat po inych!vazne..JAJA ma v tomto pravdu.vela stastiaaaaa..

ema

tak ty si potom silna zienka "jaja"..neviem ci by som to dokazala..neviem ci by som ho pustila..a keby som ho pustila zavolala by som kamosovi nech ide aj on....aby sa to vyrovnalo..

jaja

Lenze chlapov tesi ked baby na nich ziarlia a niekedy schvalne vyvolavaju situacie aby sa uistili ci na nich polovicka ziarli asi im to zdiha sebavedomie a potom to otocia na zenu ze je ziarliva a namyslava a.... mam na to recept taky ze neriesim idem s babami na kavu a pridem na ine myslienky a je po burke bez bleskov, lebo pridem kladne nabitá ...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Žiarlivosť? Alebo namýšľanie? - Fórum - ZDRAVIE.sk