žiarlivosť?alebo namýšľanie?

Príspevok v téme: žiarlivosť?alebo namýšľanie?
sunnysweetie33

poraďte mi pleaseee :( môj priateľ je perfektný,milý a !spoločenský! chalan a viem,že ma nadovšetko - už 5rokov - ľúbi..ALE:ja ešte stále pociťujem žiarlivosť..napr.boli sme v spoločnosti a on sa bavil so svojimi kamoškami..ale mne to nepripadalo,že sa s nimi len baví,ale že s nimi aj flirtuje,proste ako keby chcel byť stredobodom pozornosti a robil všetko preto,aby si ho všimli..pritom sedel pri mne a držal ma za ruku a sem tam pobozkal..je chyba vo mne,že si namýšľam somariny alebo "žiarlim" oprávnene???poraďte pleaseeee.(keď sa s ním o tom bavím,tak mi povie,že si namýšľam hlúposti,lebo že on chce len mňa..)

kaklulacka

Baby vytajte v klube ... citim ti iste a som s priatelom uz dost dlho ... je to pocit ktoreho sa neviem zbavit ...Presta vzdy to je o tom istom ked sa rozpravam s partnerom o tom ze sa mi celkom nepaci jeho spravanie povie mi ze je to len v mojej hlavicke ze sa namyslam ...Neviem poradte dakto aky by sme to mali riesit lebo dakedy mam pocit ze z toho zblbnem ... dakujem

suhaj

Ziarlivost je prejav egoizmu a nedovery. Je to majetnicka tuzba toho druheho "vlasnit". Ziarlia casto prave ti ludia, co sami koketuju s neverou, flirtom a vlastne zlyhanie potom analogicky prisudzuju, resp. rozpoznavaju na svojom partnerovi!

emanuela

no keby som citila to iste co ty a sem tam ma pobozka mala by som aj tak ten pocit ked to opisujes takto proste ti da pusu a mysli si ze je to ok a flirtuje dalej no ja by som zurila teda riadne neviem snazila by som sa ho zatiahnut niekde tancovat alebo ak nie ste na diske tak niekde ho odtiahnut od tych ostatnych bab aby si nahodou nevyzerala ze ozaj ziarlis tak to urob neako tak ze to nebude nasilu vzdy ho niekam odtiahni teda snaz sa ja som tiez dost ziarliva a tiez mam partnera ktory mi hovori ze malubi a urobi vsetko ale tiez je taky priatelsky ale staci jeden zachmureny pohlad a uz vie ze prestrelil treba si ho vytrenovat