Psychiatricke odd. v Nitre

adka 00

AHOJ cokoladka neboj bude dobre uvidis!!Vies zvycajne sa to prve tyzdne zhorsi ,ale pomaly sa to bude len zlepsovat ved ty si sikulka.Poznam tam jednu zlatu dok.vola sa Hainrichova neviem ci tam este robi?

cokoladka898

ahoj adka, do skoly mozem chodit aspon odpisem na spravy. nemam sa moc dobre, zhorsuje sa to, musim davat pozor aby to nebolo este horise takze asi tak. ale na rezim som si zvykla, to je v pohode, nieco musim prekusat a bude fajn

cokoladka898

dnes mam vychadzku na 12 hod tak som trosku doma...tesim sa. som trosku s bratom a tak, mamina sestra. je to predsa ine ako na oddeleni, ale uz som si celkom aj zvykla.

cokoladka898

dobre evy dakujem. volam sa martina a zajtra budem prijata. rada sa s tebou stretnem aj osobne, aspon sa mam na co tesit :)

cokoladka898

a co presne z tej ergoterapie? viem ze je to liecba pracou. Takze sa v pondelok uvidime? Ako ta spoznam, alebo vas teda. Bude to take formalnejsie stretnutie ako tu na nete.

cokoladka898

mam recidivujucu depresiu takze mi nezaberaju lieky viac menej. Dufam ze pojdem na to sanatorne kde by som ho mohla mat. a aka je tvoja uloha na psychiatrickom oddeleni?normalne rehabilitacne cvicenie ako na klasickom oddeleni?