Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aky deodorant proti poteniu pouzivate?

Moireal

Su aj neskodne deodoranty na trhu. Napriklad deocreme od schmidt. Ten pracuje na zaklade sody bikarobony, arrowrootu-proste daky skrob tam musi byt a potom protibakterialne esencialne oleje.

Mesacny princ, ak jes iba surovu stravu, tak deodorant nepotrebujes ale ak jes aj masko, tak bez deodorantu nic moc:D

Elina229

Žiadny deodorant nepoužívaj keď sa moc potíš.. skús rexonu aloe vera anti-perspirant.. deodorant nie je proti poteniu.. stále sa potíš len ten pot nesmrdí.. antip. je proti poteniu+podpazušie pekne vonia..

Tinky

Ja som vyskúšala vsetky komerčné z drogérok a proti poteniu a celkom obstojne aj proti pachu jedine Rexona Maximum Protection.Je taky isty aj Dove ale ten je hrozný.A velmi dobrý je Fenjal,vobec nedráždi tesne po holení,príjemne vonia a keď sa aj spotímtak ma nie je cítiť.Ale!Je tam šialené mnozstvo hliníka takže ak niečo len proti pachu treba vydržať lebo my sme už tak zvyknutí na chémiu,že chvíľu trvá kým si telo zvykne na prírodné deo.Takze u mňa bez hliníka Old Spise Bearglove(úplne ženská vôňa,potvrdil aj môj chlap) a ďalej Bionsen,Borotalco.Snáď niekomu pomože.Aspoň za vyskúšanie stoja;).

simka111

JA pouzivam tuhy deodorant s obsahom aloe vera.Nezanechava stopy,prijemne vonia(nie silno ale pekne),vydrži až okolo 10 mesiacov,upokojuje podrazdene miesta po depilacii,takze sa nanasa hned po holeni..stoji okolo 8 eur ALE neobsahuje ALUMINIOVE SOLI takze je proti RAKOVINE PRSNIKA :D

yasmin777

tiez odporucam vyskusat krystal. skus na www.deocrystal.sk . ja mam z tade a je dobry, vobec nesmrdim. Ten od deokozmetiky je tiez asi taky isty, ale je skoro o polovicu mensi, takze sa neoplati.

whee_ee

Sem tam Driclor, lebo som mala dosť problémy s potením a následne sa to odrážalo na sebavedomí a momentálne Niveu s tým double efektom, pekne vonia :)))

Mia44

Ja použivam Rexonu-guličku, nemam z nej biele fľaky a prijemne voňaju všetky druhy. Použivam tu ružovu :-) No a okrem toho raz za dva týždne driclor, lebo mne proti poteniu nič ine nezaberalo, a tu rexonu ma vlastne iba na vôňu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aky deodorant proti poteniu pouzivate? - Fórum - ZDRAVIE.sk