Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mam 44 a vynechava mi menzes

RNG

Gynex ma privela zloziek a primalo z kazdej. Nevidel som nikde ziadny solidny lekarsky vyskum na jeho ucinky, hoci viacere z rastlin, ktore obsahuje su liecive ludove.
Osobne pouzivam len dobre preskumane doplnky v klinicky ucinnych davkach.
Ludove bylinkarcenie je totiz neiste.

wwwwwww

Ked ti prichadza prechod, nevidim dovod na vyvolavanie menstruacie...Pokial sa fyzicky citis dobre, nechaj to tak. Ak by si mala navaly tepla, zmeny nalad a podobne, vtedy treba navstivit gynekologicku, aby ti napisala preparat.

jaja789

dik za radu bubina, pred rokom mi lekarka potvrdila prechod. len nechcem injekcie, su to hormony a od toho som pribrala. Chcela by som skusit nieco ine.

bubina

moja mama dnes bola kvoli tomu pri doktorovi,a zistili jej polyp na maternici,uz na to bola dva krat operovana a vracia sa jej to.urcite zajdi za doktorom na vysetrenie.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.