Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tupa bolest brucha v hornej casti

Príspevok v téme: tupa bolest brucha v hornej casti
danie22

Ahojte, mam problem s bruchom. Mavam hrozne bolesti v hornej casti brucha, v strede priblizne medzi rebrami. objavuje sa mi to coraz castejsie, najprv sa mi to objavovalo vzdy vecer, mala som bolesti priblizne dva tyzdne a potom to na par mesiacov zmizlo a potom sa to vratilo. teraz ich mavam uz cely den. je to strasny tlak, taka tupa bolest ako keby mi do brucha niekto hodil kamen. vcera som to mala rano od jedenastej, a ked mi to o desiatej vecer neprechadzalo tak uz som bola oblecena ze idem na pohotvost alebo si volam sanitku,ale mama ma odhovorila ze to nie je dovod. ale ta bolest je v poslednej dobe neznesitelna. problemy s travenim vobec nemam co to moze byt? nechcela som ist kvoli tomu k lekarke, ale dnes rano som bola nachystana ale zistila som ze neviem najst karticku poistenca, cize kym to vybavim tak to par ni potrva. neveitemi povedat co to moze byt? a co utlmi bolest? ibuprofen vobec neucinkuje. diky

Lubaa

Ahojte, citam tento prispevok a bolest, ktoru popisujes sa uplne zhoduje s tym co ma trapi posledny mesiac, a dost ma to znervoznuje. Prosim prisla si na to co by to mohlo byt? Ak ano co ti na to pomohlo?

danie22

ano mna to skor tam napravo boli, uz sa neviem dockat pondelku a lekarky. neveim ako to dovtedy vydrzim. diky za radu, persen mam.

perla

Ja som raz mala zaludocnu neurozu a takto sa to presne prejavovalo. Uzivala som potom Persen a preslo to. Ale moze to byt aj zlcnik, je trosku napravo, takze neviem..

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tupa bolest brucha v hornej casti - Fórum - ZDRAVIE.sk