Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vaše očká po namaľovaní spirálou...pomôžete tým!

Príspevok v téme: Vaše očká po namaľovaní spirálou...pomôžete tým!
kikina

Dnes je ťažké vybrať si špirálu, keď sú na trhu stovky sľubujúcich bči už objem, zhustenie, perfektné oddelenie atď. Preto by určite pomohlo, keby sme sem vložilo fotku svojho našpirálovaného očka.... samozrejme, každ´riasy su iné, a niekto si špirálu nanáša zručne, iný menej, ale určite by to pomohlo orientácii, čo sa výsledného efektu týka. Myslím, že mobil s foťákom má už v dnešnej dobe každý, tak sa jedneducho cvaknite a nahrajte na server www.imageshack.us

Začínam:D

Moje očko po aplikácii MAYBELLINE COLOSSAL VOLUME

img14.imageshack.us

lll

wow!skoro na vsetkych fotkach co ste sem pridali su krasne dlhe,huste mihy,baby to ako robite????to mate prirodzene tak dlhe alebo mate neaky trik,lebo ja ked si dam spiralu tak nic moc a ked uz to za nieco stoji tak ich mam hrozne zlepene

mary-anne

no uz asi viem:-)
tak toto je moje ocko, neviem, ci to je dobre vidiet. ja mam od prirody huste a zdvihnute mihalnice, takze mne je dobra kazda spirala:-)no naj. je:
Maybelline Volume express, extra cierna

img7.imageshack.us

a toto su sestrine oci. to pridam aj viac foto. proste ma ich ako take pavucie nozky:-) velmi dlhe a krasny pohlad. vacsinou pouzivame rovnaku znacku,takze aj ona Maybelline. a ked sa minie, tak pouzijeme jednoducho napln do spiraly:-)

img5.imageshack.us
img440.imageshack.us
img5.imageshack.us

kikina

mary anne- ideš teda na stránku, máš tam kolónku UPLOAD klikneš na Vybrať. Vyberieš fotku klikneš na HOST IT a chvíľku počkáš ... objaví sa ti stránka s linkami... skopíruješ sem ten posledný:)

kikina pre kiqa

ja viem ale výsledný efekt je v každom prípade veľmi podobný... inak s tým že by sme sa mali fotitť aj nenamalovane je dobry napad .... takže LEPŠIE BUDE KEĎ PRISPEJETE AJ FOTKOU NENAMAĽOVANÉHO OČKA
ďakujem

kiqa:)

sorry,ale pochybujem,ze ti tu teraz baby zacnu posielat svoje fotky po namalovani oci..ak sa mylim,tak sorry..
totizto..ide o to,ze kazdy ma ine mihalnice,niekto ich ma kratke,niekto ich ma dlhe,niekto velmi jemne,iny hrubsie a pod..taketo fotky aj tak nebudu smerodajne,pretoze nebudes vidiet ake boli mihalnice pred pouzitim spiraly,co je dost dolezite,aby si si vedela vyvodit zaver o danej spirale..dalsia vec-niektore si nanasaju riasenku niekolkymi vrstvami,ine po mihalniach prejdu parkrat..cize ked tak-trebalo by vylepit aj fotku pred nanasanim spiraly a po..tak to bude lepsie porovnatelne..
tvoje mihlanice su na fotke krasne dlhe,neviem ci to je tou spiralou alebo ich mas mimo malovania sa dlhsie..ale ja mozem uplne odporucit tu spiralu co mas aj ty-MAYBELLINE COLOSSAL VOLUME-je genialna, tisic bodov jej davam..uzasne vytaca riasy,mihalnice su po nej krasne dlhe,naj naj spiralka za posledne obdobie pre mna..

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vaše očká po namaľovaní spirálou...pomôžete tým! - Fórum - ZDRAVIE.sk