Hrozne velky zadok

weronika

nechutnaaaa
nie si sama,neboj, ja mám podobné miery ako ty, v páse mám 73 v zadok 110, viem veľmi dobre o akej katastrofe to hovoríš... : ) Ale niekedy to bolo ešte horšie, ale som schudla niečo, tak išlo aj zo zadku...proste tak celkovo. Podľa mňa beh určite pomôže, aj ja by chcela, ale mám astmu, takže to nemôžem dajak preháňať...

zuzana175

no ja mam cez 80 pas- teda cez pupok a trosku hore uz mam 67cm...teda sa mi to drzi tam okolo.take sunecky sa mi tam porobili..boky mam tak 100cm- menej to ani nebude,lebo to vyzera,ze som po mame.stehna mam 56cm.takze cvicim na brucho,pozdviham nozicky.nieco treba zlepsit okrem stravy? aj vy mate taky pas?

miro.83

nechutnaaaa: Asi pre zaciatok nejest mastne veci a sladke? To je zaklad chudnutia, a zaciatok chudnutia bez toho to proste nejde.

nechutnaaaa

takze...moje miery teda..aby ste ma pochopili aky je moj problem.....pas: 74 cm....zadok: 108cm (dnes som merala..to predtym bol udaj este spred Vianoc)...a nohy: 57cm!! no..a zrejme sa tiez rozhodnem zacat behat!! kadejake tablety si netrufam brat lebo tych svojich mam dost!! a musela by som to prebrat s odbornikmi ci vobec mozem daco na chudnutie brat! asi pre zaciatok skusim nejest vyprazane....a sladke!! :)

zabicka1611

ja som zacala chudnut..a ked zojde sneh tak urcite prejdem od cvicenia doma na beh vonku!! behom podla mna schudne kazdy..len treba zo zaciatku pomaly zacat..nie ze prvy den zabehnete okolo dediny a na druhy sa nebudete moc postavi z postele :)

gracy

akoze ja mam brucho tiez dost chude aj pas uplne akoby horna cast nepatrila k dolnej a ten zadok no otras 100 cm obvod ale chcem si kupit stepper a schudnut konecne!

julianka

podla mna to nie je nerealne.. no, mozno 60 nie :)
ale ja mam 70cm pas a 100cm zadok :)
ale tak ja mam aj stehna hrubsie.. 60cm.. :) chapete, ved to je skoro ako moj pas!! kokos :D hrozna skutocnost :D