Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vsetky ucty stale odznova kontroluje, da sa s nim zit?

Príspevok v téme: vsetky ucty stale odznova kontroluje, da sa s nim zit?
milly

Ja neviem, ale pokracovali by ste vo vztahu s clovekom, ktory vsetko prepocitava? Mam priatela, je skvely, da sa na neho spolahnut, v sexe to klape. Mam vsak z neho stresy, ked ideme z nakupov. Vsetko si prepocitava, ked prideme domov a tam si znova ucet z obchodu este viackrat prejde. Ja nie som zo zien, co by minali vela, ale ucet si pozriem len raz a potom ma to uz nezaujima. Ked si predstavim, ze by sme boli manzelia a on by mi kazdy nakup viackrat skontroloval, behaju mi zimomriavky. Mozno, ze to nebude az take zle, lebo ked nieco chcem, vacsinou mi to kupi. Musi to vsak byt iba jedna vec za nejaky cas. Asponze mi nevycita peniaze za darceky, ktore mi kupi on sam. Dakujem.

janka

ahoj, ja ti nebudem radit, ci odist alebo nie. Ty sama vies, ci je ti pri nom dobre. To ze kontroluje ucty moze byt napr. znamenim, ze mooc rozmysla nad vsetkym. Zamysla sa mozno ci to neboli zbytocne vyhodene peniaze, ktore by sa mohli vyuzit na nieco uzitocnejsie. Ak ti kupuje darceky a nevycita ti nic, je to urcite dobre znamenie. Povedz mu ze ti to je neprijemne a uvidis ako bude reagovat. Mozno prave to ti pomoze rozhodnut sa. Vela stastia

tinusska

hefi.. az teraz som si citala vsetky prispevky, a prepac co napisem, ale nie si pod papucou... myslim ta, kt. musi chlapa posluchat a chvalit ho aky je dobry... a beries toho svojho taky aky je a ze ti je sudeny? a neprovokuj prosim wwwww, ze urcite ma vela napadniciek.. to potom asi len ty musis svojho kontrolovat potajme, ci ti nahodu nezahyba. vo vztahu existuje aj dovera a ozajstna laska... nechcela som ta urazit, ale tvoje prispevky mi pripadaju byt take, "ze dievca vydrz, zvyknes si"...

Mimi323

No presne, keď som sa s bývalým rozišla, tak môj teraz už manžel mi vravel, že sa v noci trhám. Zaujímavé, že mi to po pol roku prešlo. Od takých ľudí treba preč, lebo to sú psychickí chorí ľudia.

cecuska

Dievca zlate,az ti mozem poradit,utekaj od neho kym je cas.Je to chory clovek a po case by ta to jeho spravanie priviedlo na psychiatriu.On sa uz nezmeni a ked to robi teraz,kym nieste manzelia,budeto robit aj potom,ked manzelmi budete a budeto este horsie.Bud rada,ze si si to vsimla uz teraz a nie potom,keby ste boli vo zvazku.Takze ti naozaj radim v dobrom.Pakuj prec.

Mimi323

Milly, nechosiš s mojim bývalým? :D :D Na začiatku to ešte prekusneš, ale neskôr začne vyčítať také somariny, že sa to nedá. A môj bývalý mi závidel aj peniaze, ktoré mi dali naši na nardky, to bolo fakt choré. A hnal ma na brigády, aj keď som to vôbec nepotrebovala, vyčítal mi, že mám veľa kozmetiky... A potom sa čudoval, prečo sa sním rozchádzal. Ale teraz si aspoň vážim, čo mám doma :)

tinusska

milly - utekaj od neho, prosim... zazila som si to... ku koncu nasho vztahu som chodila psychologovi, zliezali mi vlasy zo stresu od neho.. on bol proste taky, ze tiez vsetko prepocital, na seba si stale handry kupoval, a ja ked som si kupila cez leto kratke nohavice za 140sk tak mi ich vycitoval... ze ci mi na cely tyzden do prace (robila som v kancelarii v IT firme) nestacia jedny nohavice a ze ved cez vikend si ich operem... a pritom to boli moje zarobene peniaze... ja som chodila, da sa povedat na tyzdnovky do ba, on bol z mojho rodiska... ked som nahodou cez vikend isla k nim (pozor, nikdy som u nich nespala, on u nas skoro stale),napr. jest sa mohlo iba v kuchyni za stolom... nikde inde.. ked som skrcila obal od horalky mimo stola, vybehol na mna, a zacal sliedit po zemi, ci nahodou nepadla nejaka omrvinka... kazducka jedna vec mala svoje miesto.. vsetko dokonale ciste... vycitoval mi, ze som sa stretla so spoluziakom so strednej... on ziarlil proste na vsetko... nasle posledne stretko bolo pri prilezitosti oralneho sexu.. ja som ho teda vyfajcila a ked isiel raz na mna, mi zo zvysenym hlasom povedal "oblec sa" - povedal mi to tak razantne - doslova ako kurve.. ja som sa tak zahanbila, ze som ho vyhodila od nas.. chodili sme spolu len 14 mesiacov, ale mala som pocit, ze niekolko rokov.. ked sme boli spolu v obchode, a ja ze teda kupim nieco aj nam domov, on chcel platit, musela som mu to do koruny vratit... dobre, no len pozabudol, ze ten rok sa cely vikend u nas stravoval (boli sme pohostinny ako normalne, ale..). ja som pri nom stratila svoj nazor, ked som aj nieco nespravila, ospravedlnovala som sa mu ja.. o mesiac od nasho rozchodu som si nasla ineho... doslova som hladala na stranke www.zoznamka.sk kamarata, niekoho na dopisovanie.. nasla som nenormalne uzasneho cloveka.. sme spolu pomaly 1,5 roka a zhruba pol rok sme spolu zasnubeni a vyse roka spolu zijeme. on ma naucil opat zit normalne, normalne sa chovat, mat svoj nazor, zacala som sa smiat a konecne som stastna.. ak to vyznie, ze som s nim z vdaky, tak to nie.. v nom som spoznala doslova princa zo snov... mame taky vztah, ze aj moja sestra pozera, ze ci sme v norme :))

drzim ti velmi palce... ale psychicke tyranie je horsie ako fyzicke...

wwwww

hefi, manzel ma 40 rokov, ma uz nejake tie skusenosti za sebou, preto si ma vazi, on vazne mohol mat, ktoru chcel (chodil s modelkou, hereckou, vsetko dlhodobe vztahy). Ja si to velmi vazim, ze si vybral prave mna a ine zeny su mu fakt ukradnute, o tom som sa uz neraz presvedcila, ale jasne, ze na vztahu treba pracovat a nezaspat na vavrinoch.

hefi

U chlapa nikdy nevieš. Pokiaľ je taký perfektný ako si spomínala, má nápadničiek určite veľa.. Ak ste šťastní je to super, treba si to ale chrániť.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vsetky ucty stale odznova kontroluje, da sa s nim zit? - Fórum - ZDRAVIE.sk