Hypnóza a odblokovanie traum

sunie

milos neviem ci je to este pre teba aktualne, toho lekara poznam, sidli v nemocnici v BA:
www.zzz.sk

Woody=Raymond Moody, kniha Cesta do minulych zivotov + Zivot po zivote, Zivot pred zivotom. Vraj je to sektar ktory sposobil viac skody ako osohu, ale citanie je ozaj zaujimave.

katarina

Ahoj Milos M. Vdaka za tip. V kt meste Mudr. Mudry posobi? Inac, zalozila som temu hypnoza alebo kineziologia, mozme pokecat aj tam, nech to tu medicke nepokazime:-) Rozhodol si sa uz pre hypnozu alebo zvazujes aj nieco ine?

katarina

Mam v sebe akysi psychicky blok, nemozem si spomenut na naucene veci...Ked som koncila VS, prezila som velky psychicky,emocionalny a fyzicky STRES. Odvtedy, aj ked som skoncila s vybornymi vysledkami, nedokazem sa "prinutit" a venovat sa tomu, co som studovala - aj ked to velmi chcem. Myslite, ze by kineziologia mohla pomoct?

alti

Osobne povazujem hypnozu za "tvrdy" zasah do psychiky, do Tvojho vnutra. Kineziologia je fakt ucinna. Ak sa rozhodnes pre hypnozu, tak len u odbornika s dobrymi referenciami.

somo

Nie som v tejto oblasti odbornik,aby som sa mohol kompetentne k tomu vyjadrit.Lepsie by bolo,keby si si to nasla na internete.
Kineziológia sa zaoberá vyrovnávaním energie v organizme. Testovaním 12 až 42 svalov, ktoré sú priradené k jednotlivým meridiánom sa odhaľuje energetická nerovnováha, ktorá je vyvolaná rušivými vplyvmi.

Táto metóda umožňuje zistiť poruchy energetického toku dlho predtým ako nastúpia akútne ťažkosti.
Pomocou rôznych metód sa privedie telo do rovnováhy a rušenie sa pozitívne ovplyvní. Na záver je účinnosť ošetrenia preverená novým svalovým testom.

katjas

Woody ma jednu knihu o tom, ako hypnozou pomohol jednej zene, mala nejake traumy z minulych zivotou ci co. Ja som to necitala, ale moja kamoska ano, hovorila ze to bolo fascinujuce. A nebol to shit, ale podla skutocnosti -moody je svetoznamy psychiater alebo nieco take. Podla mna to aj pomoze, ale musis na to vyhladat skutocneho profesionala.

somo

Hypnoza sa v sucacnosti povazuje uz za zastaralu metodu,ktora sice ma ucinky,ale nemusia byt trvale.Negativnym prejavom je vzniknuta zavislost na hypnotizerovi.V sucasnoti sa pouzivaju modernejsie metody ako napr.kineziologia alebo ine.