Kokosový olej

elavela

Vitajte, ja osobne môžem doporučiť BIO kokosový olej (200ml a 400ml),ktorý som kúpila na www.gojiberries.sk
S týmto produktom som veľmi spokojná, takisto aj veľa mojich známych. Dokonca v rámci BA zabezpečujú rozvoz tovaru zdarma priamo až do domu.

mir3ka3

Peniaze nerastu na strome asi nikomu:) Chcela som odkazat na ten kokosovy olej www.saloos.sk, ked je tu o nom tema. Ten stoji 7,60eur za 250ml, co myslim nie je zle. Lebo radsej si kupim za 7,60 nieco co vonia ako za 5eur nieco, co "nevonia". Ale uznavam, ze ten cokoladovy je hriesne drahy. Ale aj hriesne dobry;)

5qo

hovorim o tom saloos.sk,nechapem ako si to niekdo odtial objedna-asi vam rastu peniaze na stromoch ked tak rozhadzujete a niekoho zivite:- )

rigonka

ahojte! ked chcem pouzit zabal z kokosoveho oleja na vlasy, mam si ho rozpustit vo vodnom kupeli alebo mozem aj v mikrolvlnke ? a zmyt si ho mam potom len teplou vodou, alebo aj samponom??? dakujem za rady :D

swing9

Je tu niekto, kto osobne na sebe vyskusal Bioplanete a zaroven aj ten z DM a moze ich realne porovnat? Alebo sa tu len teoretizuje? Lebo mam z toho taky pocit :)

Mischell_In

Ja mam kokosovy olej z DMka.Nie je az takej kvality ako napr.ten z Bioplanete alebo od Saloosu.Ale mne vyhovuje.Je dostupnejsi aj pre tych,ktori z netu moc neobjednavaju....Inak.Pouzivam ho len na vlasy a je nenahraditelny.Vlasy su hydratovane,nestiepia sa,nelamu.Nadobudli uplne inu kvalitu.Som spokojna.Chystam sa objednat si aj ten od Planet,uz sa tesim:)

mir3ka3

Caute baby. Ja som objednavala kokosovy olej z www.saloos.sk , hlavne ten cokoladovy vonia uplne bozsky. A cisty kokosovy vonia ako kokos, ziadna chemia, maju tusim certifikat cistej prirodnej kozmetiky

papaja

baby ten olej je perfektny,nikdy som nemala tak krasne jemnu pokozku ako teraz,navyse po nom pouzivam samoopalovak a vobec nenechava take flaky ako predtym,co je super
je dobry aj na vlasy,mihalnice,pery atd atd