Kokosový olej

purblanka

kamoška.........,aká si ty múdra,ty myslíš,že všade sú Bio predajne??Ved na to je forum aby sa tu radilo,a diskutovalo,čí nie??Myslíš,že každý má čas hľadať také obchody???

kamoska

Baby čo to tak komplikovane riešite...stačí zájsť do nejakej biopredajne a tam ho isto majú. V BA je to napríklad obchod Slnečnica, 200 ml stojí 5,52 EUR.

KATARINA1111111111

toto je mensie balenie
-odkaz odstránený-

pri tom vacsom je vysoke postovne, musi sa objednavat d o1,36 kg aby bolo postovne 4 USD

KATARINA1111111111

Mne velmi pomohol tento olej. Postovne z USA ma tato firma len 4 USD. Odporucam na vlasy, pokozku, na konzumaciu, na nechty proti plesniam, veľmi mi pomohol aj na lupiny. Je chutny a krasne vonia. -odkaz odstránený-

purblanka

Ten olej je super,a odporúčam všetkým ,ktoré máte suché vlasy.Velmi sa teším,že to zabralo,dakujem vám všetkým:)

purblanka

Lucinka33,dnes mi prišiel ten kokosák-teším sa naňho,ale neviem,ako si ho dať na suché vlasy,alebo mokré???

Krevetka810

Ahojte všetci:)chcem sa vás opýtať či sa niekto z vás nestretol s tým žeby ho po aplikácii toho KO bolela hlava?:(.....neviem či je to na 100% spôsobené tým KO ale ked si ho dám na večer, tesne pred spaním tak je všetko ok ale ak si ho dám cez deň tak už 2. deň pozorujem bolesť hlavy-včera to bolo na nevydržanie a dneska je to také miernejšie ale predsa...ako keby práve začínala tá bolesť...KO olej mám od Bio planete ale neprišiel mi v takom obale v akom je uvedený na nete.....ale vonia naozaj krásne a aj pleť mam po ňom lepšiu-vyčistili a stiahli sa mi póry-z čoho som veľmi nadšena:)

Well

natalka- Zloženie: Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl
Triazone, Isoamyl p-Methoxycinnamate, Ethylhexyl Methoxycinnamate,
Methylene bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol,
Butyl Methoxydibenzoylmethane, Propylparaben, Methylparaben,
Excipiens

natalka.

well asi o tom vela nevies. Mirka hlada oxid zinocnaty na zahustenie kokosaku, aby mal vyssi stupen ochrany a preto ho nebude hladat v detskych kremoch. A myslis ze na akom principe funguje daylong?