Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kokosový olej

jarná fialka

Kokosový olej mi doma nikdy nechýba, používam ho na telo,vlasy aj na jedenie (na vlasy je super kombinácia kokosového oleja a kakaového masla - tá vôňa je dokonalá!:)Teraz som ale videla, že Saloos má aj voňavé verzie - pomarančovú, čokoládovú a ďalšie, mňam :) Inak niektoré e-shopy majú aj kamenné prevádzky, napr. tento nájdeš v Michalovciach: -odkaz odstránený-

david.m

Ja objednavam s tadialto a som velmi spokojny, a mas tu vselico napr aj chlamydil velmi dobry na ocistu organizmu a podobne :)

www.biokamo.sk

Maruska9

Dakujem Moni :) uz ma naviedlo par cesticiek a skoncila som prave pri konopnom, urcite vyskusam :)
Pan RNG, ono som o upchavani porov kokosakom citala v naozaj mnohych diskusiach.. od ,,obycajnych" zien, dievcat...

Monii

maruska, ak si dobre pamätám tak konopný olej by mal byť vhodný na problematickú pleť, aj na mastnú :) ale radšej si to vygúgli, je o tom plno vecí na nete :)

RNG

Upchavanie porov je mozne len s materialmi co oxiduju, tvrdnu ci vyschynaju. Kokosovy olej je nasyteny=nereaktivny tj ani nevyschyna, ani neoxiduje a pri teplote ludskeho tela zostava vzdy tekuty, tj nemoze nic upchavat.
To su len ociernovania zo strany farmacie a kozmetiky, ktorym kokosovy olej berie zakaznikov.

Maruska9

dakujem, ze ste zareagoval(a).. Skoda :( vonia krasne, a naozaj nechcem pouzviat kremy..
nepoznate nejaky olej vhodny aj na problematicku plet, neupchavajuci pory? Dakujem!:)

Maruska9

Ahojte :)
chcela by som sa Vas zienok, ktore mate skusenosti s kokosákom, ci upchava pory a ci je vhodny aj na ,,problematickejsiu" plet... s akne.. Ono totizto hladam na tvar nieco prirodne miesto kremov plnych ropy.

Dakujem pekne.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kokosový olej - Fórum - ZDRAVIE.sk