Kokosový olej

Maruska9

Ahojte :)
chcela by som sa Vas zienok, ktore mate skusenosti s kokosákom, ci upchava pory a ci je vhodny aj na ,,problematickejsiu" plet... s akne.. Ono totizto hladam na tvar nieco prirodne miesto kremov plnych ropy.

Dakujem pekne.

elavela

Vitajte, ja osobne si bio kokosový olej a iné bio produkty objednávam prostredníctvom www.gojiberries.sk, super cena a super kvalita. Čo ma však najviac teší, robia rozvoz tovaru zdarma pri objednávke nad 15 eur.
Ja osobne každému doporučujem nakupovať cez -- Odkaz odstraneny --

vilaamalka

ja som si kupila kokosovy olej z eshopu natureal. prisiel mi rychlo a cenovo je myslim najlacnejsi na trhu. nema prilis kokosovu vonu co som rada, lebo nemam rada moc sladke vone. na vlasy je paradny. odporucam. cena okolo 6 eciek.

MIA_woman

Ahojte :)

Pouzivanie kokosoveho oleja na vlasy:

Je urceny pre vsetky typy vlasov. Ja mam tmave vlasy pod plecia, tenke a huste, vysusene a rastu normalne. Tento olej som zacala pouzivat na suche vlasy denne. Kazdy vecer sa ma vmasirovat do pokozky na hlave, potom naniest po celej dlzke vlasov. Odporucane je nechat posobit cez noc v kupacej capici, alebo v uzle. Rano umyt samponom. Sampon treba pouzivat stale rovnaky, inak hrozi vypadavanie vlasov.

HINT: ten z DM (Bio purity vision kokosovy olej) je fantasticky, je natural z Indie. Kokosovy olej nesmie mat vyraznu aromu a tento ju nema. Je to zaruka kvality. Cim je aromatickejsi, tym horsie. Ide o to, ze vonia lebo sa zahrieva pred lisovanim na vysoku teplotu. Straca tym ucinok.

PLUS: pre posilnenie vlasovej struktury a na zhrubnutie, zosilnenie a rychly rast vlasov, udajne az dvojnasobne rychlejsi ako je normal, t.j. cca z 1cm/mes na 2cm/mes:

co najcastejsie, aj denne davat bud kokosovy olej, mandlovy olej, uzasne na rast su: shikakai olej alebo amla olej ale od znacky hesh, rano umyt a aplikovat na hodinku-dve hesh shikakai vlasovy zabal alebo hesh amla vlasovy zabal (to su take pudre). Ja to objednavam cez hennayvette.sk. Su lacne. Moze sa zmiesat aj s hennou nefarbiacou, tu mam od naturshop.sk, ta spevnuje a zhrubne vlasy.

Vela stastia :)

masasko

ahojte, ja používam kokosovy olej z DM asi už 3/4 roka a som spokojná, aj priatel si ho dáva na tvár alebo aj po holení. teraz si s ním natieram aj rastúce bruško v tehotenstve :)).
ale chcem sa spýtať skôr na rady ako ho používate na vlasy, mate nejake dobre typy na masky alebo si ho vtierate len tak do vlhkých (prip. suchých) vlasov. ďakujem

RNG

Alergie su mozne zo vsetkeho, to je velmi individualne, hoci v pripade kokosaku verlmi zriedkave.. A znecistenie moze byt aj v nekvalitnych kokosakoch. Inac nie je ziadny dobod na padanie vlasov z kokosoveho oleja, pozri na nadherne vlasy ostrovanov, co ho pouzivaju cely zivot na cele telo

karamelka513

ja som si ho schválne kúpila kvôli vlasom,, ze vraj su po nom krasne vlasy atd... a aj som vela o tom citala... ked som si z neho spravila zábal,, celkom to uslo no potom ked som si ho spravila o tyzden a nahovorila som aj sestru co ma krasne vlasy,, ani sa nepýtajte ked si isla umyť vlasy kolko jej vypadlo a aj mne.. lenze u seba som to tak velmi nebrala pretoze mne padaju ale sestra co nemala ziadny problém z padaním celé pramene vlasov jej ostali v rukách. teraz nám trčí kokosový olej v komore a uz viem ze na vlasy uz nikdy viac.

jankaaaaaaaaa

tiez na nom nevidim nic super .. ked si ho dam na suche ruky tak po vstrebrani oleja su aj tak suche a nevidim ani ziadny rozdiel po pouziti na vlasy