Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kokosový olej

michaella

Áno, môžeš ho využívať aj pri varení. Je o ňom písané aj na internete.

purityvision.sk

Inak všade čítam, že vám pomáhal. Ja som ho používala každý večer, vmasírovala som si ho do pokožky a ráno som ju mala vysušenú :) Ale inak na tvár bol fajn.

katuša

dakujem megi, aj ja som to tak do copu robila zatial, len na suché, ale rozhodne vyskúšam. dnes som si ním natrela telo a nevychádzam z úžasu, všetky telové mlieka možem vyhodiť :D pre mna je to normálne zázrak, suché miesta na ktoré mi nič nezaberalo mám hydratované ako nikdy. každému jednoznačne odporúčam!!!

megi118

mne olej dobre robí,práve na mokré vlasy,vtedy vyzerajú prirodzene,mám ich potom pekne vlnité-až som prekvapená ako zdravo vyzerajú.Daj si male množstvo do dlane,asi malú lyžičku a votri do vlasov.Ja si ich dávam tak,že spojím vlasy akože do copu,a tie vlasy prejdem dlanami,aby pekne vsiakli-vyskúšaj,ja som z toho nadšená.

katuša

ahojte, tiež som si kúpila kokosák z dm, nakolko ho tu naozaj ospevujete. použila som ho zatial len dva x, na hodinku som si ním pred zmytím vlasov potrela vlasy a je naozaj fajn :)

Používate ho aj na umyté vlasy? bojím sa, či nebudem mať vlasy velmi mastné. Alebo aj namiesto prípravkov na žehlenie vlasov a pod.?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kokosový olej - Fórum - ZDRAVIE.sk