Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kokosový olej

katuša

ahojte, tiež som si kúpila kokosák z dm, nakolko ho tu naozaj ospevujete. použila som ho zatial len dva x, na hodinku som si ním pred zmytím vlasov potrela vlasy a je naozaj fajn :)

Používate ho aj na umyté vlasy? bojím sa, či nebudem mať vlasy velmi mastné. Alebo aj namiesto prípravkov na žehlenie vlasov a pod.?

fazula gula

ja som si ho kupila v shopping palaci v BA 500ml za 4,65 nevonia lebo je cisteny parou ale to mi nevadi ja som ho chcela hlavne koli vlasom a pokozke lebo ma na ne blahodarne ucinky...opalovala som sa a potom som sa s nim natrela pokozke to ako vidim velmi prospelo lebo sa nesusi a uz ma ani nesvrbi chrbat co som sa pred tyzdnom spalila...

MetallicA

no ved to, lebo ja som trošku mávala zle s pokožkou a tak voňavky bojím sa dakedy a horzne sa mi páči taká kokosová vôňa, už rok vlastne som si to chcela kúpiť :)) hkavne v lete je to krásne ked tak voniaš kokosom.

Leonka77

vonia tak jemne, mne osobne to vyhovuje a je po nom krasne jemna pokozka :) a navyse v nom nie je ziadna chemia co je skvele

MetallicA

takže vidím že ste spokojné s tým olejom, a aj to vonia pekne na pokožke dlhšiu dobu? Ja by som ho užlen kvôli tomu chcela, v ive rocheir som videla toaletnú vodu alebo dezodorant tú vodičku kokosovú krásne to vonia ale preferovala by som ten olej ked to tak dobre robí

darkmother

caute, som si kupila v bioobchode nejaky za 10e panensky 360ml. krasne voni a som s nim spokojna, pouzivam ho na plet. 2x som ho pouzila na varenie, ale vazne je lepsi do sladkych jedal namiesto masla. mne sa zda, ze ho je citit v slanom a trocha mi to vadi. nevylucujem ale, ze som len paranoidna a ze ho citim lebo o nom viem - a kto nevie ten si nevsimne :)

Leonka77

lenca, stoji 7 eur aj dake drobne,ja som ho kupila vcera v poluse. ma 300ml a je v sklenenom pohari s bielym vrchnakom. treba sa popozerat dole, byva zasity :D

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kokosový olej - Fórum - ZDRAVIE.sk