Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kokosový olej

Leonka77

lenca, stoji 7 eur aj dake drobne,ja som ho kupila vcera v poluse. ma 300ml a je v sklenenom pohari s bielym vrchnakom. treba sa popozerat dole, byva zasity :D

Leonka77

lenca, stoji 7 eur aj dake drobne,ja som ho kupila vcera v poluse. ma 300ml a je v sklenenom pohari s bielym vrchnakom. treba sa popozerat dole, byva zasity :D

Leonka77

Leonka77

ahojte,tiez som si kupila ten kokosovy z dm, je skvely uz ho za nijake telove mlieko nevymenim :) a vraj je dobry aj na vlasy ma s tym niekto skusenosti?

darkmother

ja som sa dnes docitala ze obsahuje volaku latku ktora posobi proti kandidoze a jedobry pri redukcnych dietach lebo zvysuje bazalny metabolizmus a je zdravy. dnes ho niekde ulovim.. no som silno zvedava ;)

rew

2bodka> podla mna to nie je len tou umelou aromou v telovom mlieku ktore si mala, olej z DM vonia menej intenzivne ako niektore ine kokosove oleje ;) (coz mne osobne celkom vyhovuje :))

leus

dnes som kupila kokosovy olej z DM , vobec nema chybu, bol tekuty-asi z tepla, v chladnicke uz po 5min.nadobudol origi konzistenciu, vonia...

2bodka

tak ten z DMky mam prave pred sebou a teda uz aj na sebe :) je prijemny, aj vona, ale na mna veeeelmi slaba. Ale to je asi tym, ze som bola zvyknuta pouzivat kokosove telove mlieko, kde bola kokosova vona umela, cize silna, prenikava. Ten olej na sebe skoro vobec necitim. Ale ked otvorim dekel a ovoniam, mam chut ho cely vypit :) - lizla som si a je to chutovo super! :)) teraz teda neviem, ci ho budem hltat, alebo natierat :))

lochness

jo, ten z dmky mam, je v pohode, ked som ho kupila bol tekuty a pred par dnami z nicoho nic zhustol (asi kvoli tomu ze sa ochladilo) a teraz sa stale drzi husty takze sa s nim dobre naraba.... celkom rychlo sa vstrebava (na to ze je to olej), nenechava mastnu plet (a to ju mam zmiesanu), nechava pokozku jak detsku ritku - ja odporucam

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kokosový olej - Fórum - ZDRAVIE.sk