Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kokosový olej

lochness

jo, ten z dmky mam, je v pohode, ked som ho kupila bol tekuty a pred par dnami z nicoho nic zhustol (asi kvoli tomu ze sa ochladilo) a teraz sa stale drzi husty takze sa s nim dobre naraba.... celkom rychlo sa vstrebava (na to ze je to olej), nenechava mastnu plet (a to ju mam zmiesanu), nechava pokozku jak detsku ritku - ja odporucam

Kokosiak

Kokosovy olej, konkretne znacka Tropicai, je mozne zakupit aj v Bratislava v predajni bio kozmetiky na Bajkalskej 5 v Studiu Estetico alebo -odkaz odstránený-.

Andreja

Ahoje vsetky kokosacky...precitala som si vsetkych 23 stran o tejto teme a ani raz nebol spomenuty kokosovy olej ktory mam ja...a to som ho nasla len cez google.Mozno ze ked ste diskutovali tak este neexistoval :))Stoji 5,20€...ma sice len 150ml ale na skusku som nechcela nejake extra velke balenie. Postovne je zadarmo nad 10€ tak som si objednala este mandlovy a jojobovy takze postovne som neplatila :)...takze teraz sa neviem rozhodnut ktory na plet tak pouzivam vsetky striedavo+kokosovy aj na vlasy a telo a chcela by som skusit aj navarit s nim :) je chutny a zdravy neobsahuje cholesterol. Vonia velmi lakavo a sladko ako koko tycinka je tuhy ale v dlani sa hned rozpusti.Je lisovany za studena a 100 perc.BIO...vyskusajte zaujima ma aj Vas nazor nie len ten moj :)

casanta

No na vlasy, telo, na tvar ako krem, a pokozka vobec nie je mastna, aj v kuchyny...proste na vsetko, na vyrazky.na nete je toho vela

casanta

No premiestnili ho k vitaminom , tiez som to hladala, spytaj sa predavacky..len teraz to ide ako teple rozky, domov dm posielalo kupony, kde je teraz za polovicnu cenu. Vcera so ho kupila a som s nim pokojna.Pouzila som o ako telove mieko a je vazne super, pokozku ma jemnu a vobec nebola mastna ako po ostatnych olejoch,plus je v takej polotuhej forme, cize sa nevyleje.

mataBB

baby ten kokosovy olej maju v kazdom dm..ja som dnes bola v dvoch ale nevidela som to..vie mi niekto poradit? pozerala som aj pri prirodnej kozmetike aj pri potravinach

EvkaMuk

ja som tiez skusala aj ten z DM a zo saloosu a rozdiel som citila, hlavne vo voni. Ale ja som taka na vone, skusala som z tychto uz vsetky www.saloos.sk , hlavne ten orange vonia pekne, tak sviezo, v cokolade je cokoladu citit tak jemne, vonia to tak ako Bounty... a ten cisty je proste len kokosovy