Kokosový olej

mataBB

baby ten kokosovy olej maju v kazdom dm..ja som dnes bola v dvoch ale nevidela som to..vie mi niekto poradit? pozerala som aj pri prirodnej kozmetike aj pri potravinach

EvkaMuk

ja som tiez skusala aj ten z DM a zo saloosu a rozdiel som citila, hlavne vo voni. Ale ja som taka na vone, skusala som z tychto uz vsetky www.saloos.sk , hlavne ten orange vonia pekne, tak sviezo, v cokolade je cokoladu citit tak jemne, vonia to tak ako Bounty... a ten cisty je proste len kokosovy

danielaaa

tak ja mam odskusany aj zo saloos, aj z dm-ka, nevidim medzi nimi nejaky extra rozdiel trosku sa lisia vonou, ale obe vonaju kokosovo a ten zo saloosu je taky tuhsi, ale obe boli ok :))

RNG

Vona sa z kokosoveho oleja odstranuje rafinaciou. Takze bez vone sa uz nejedna o extra virgin, ani pravdepodobne o virgin ale minimalne cisteny parou, mozna aj inymi procesmi.
Parou sa cistia aj jedle kokosove oleje vytazene exspellerom(teplo a tlak) z kopry(susene jadra zrelych kokosovych orechov, olej zapacha casto takze ho treeba "deodorizovat" a sterilizovat horucou parou

rebeka12

Kvalitny kokosovy olej vraj nama ziadnu vonu.Niekde som to citala.Aj ja som ho kupila v zdravej predajni,bol hriesne drahy a nijako nevonal.

kitykaty

v DM stoji 7.15€
ja mam suche poskodene vlasy, takze mne robi dobre. ale nezda sa mi aj tak, ze by mi ich zamastil, na tie poskodene casti mi pomaha. neviem co urobi s mastnymi

mataBB

baby kolko stoji ten olej v DM? a este jedna otazocka-ked si davate ten olej na vlasy, nemastia sa vam viac..lebo ja mam dost mastiace sa vlasy a neviem ci mi toto este neuskodi