Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kokosový olej

kitykaty

ja ho mam cerstvo kupeny a nezda sa mi ze by smrdel naftou. mozno mas nejaky stary, alebo neviem. moj vonia tak isto ako ten co som mala pretym-od saloosu. vonia prijemne

larvaceae

Da sa kupit v DM drogerii. Je to v takom sklenenom pohariku, 300ml a je to pri tej ich alvedre kozmetike prirodnej (netreba to hladat v casti potravinove doplnky).

elavela

Krajina pôvodu Filipíny,český výrobca, dokonca som ten istý videla aj v predajniach so zdravou výživou, avšak dvakrát drahší.

elavela

Vitajte, ja osobne môžem doporučiť BIO kokosový olej (200ml a 400ml),ktorý som kúpila na www.gojiberries.sk
S týmto produktom som veľmi spokojná, takisto aj veľa mojich známych. Dokonca v rámci BA zabezpečujú rozvoz tovaru zdarma priamo až do domu.

mir3ka3

Peniaze nerastu na strome asi nikomu:) Chcela som odkazat na ten kokosovy olej www.saloos.sk, ked je tu o nom tema. Ten stoji 7,60eur za 250ml, co myslim nie je zle. Lebo radsej si kupim za 7,60 nieco co vonia ako za 5eur nieco, co "nevonia". Ale uznavam, ze ten cokoladovy je hriesne drahy. Ale aj hriesne dobry;)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kokosový olej - Fórum - ZDRAVIE.sk