Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kto z vas bol na Floride?

smajliQa

a nebolo by lepsie ist na kurzy do anglicka,? predsa v tej anglictine je rozdiel. americania pouzivaju inu anglictinu.... a my potrebujeme tu britsku,....

ladydee 29

stelka,nechapem,o com hovoris?supermarkety sice su plne strasnych kolacov atd,ale v pohode tam kupis zdrave jedlo!ake bio obchody?ja som tam nakupovala od tofu po maliny vsetko a nikdy som v usa nepribrala!tak isto moj manzel aj cela jeho rodina su normalni stihli ludia.je tam vela obeznych ludi,ale to uz aj u nas v europe!pozri na generaciu dnesnych teenagerov!

ladydee 29

mam muza z usa,sme tam dlho zili,este aj pred tym ako som dostala zelenu kartu som tam pracovala, akurat je to risk.musis tam mat nejakych znamych,co ti dohodia pracu tzv"under the table"platenu.legalne ziadnu nezozenies. ESTA registracia plati na 3 mes a nepovoluje pracovat.takze ak tam nikoho nemas a nemas ani nasetrene dostatocne uspory,neriskovala by som .

stellka

smejkova22, v usa nemozes len tak pracovat, potrebujes na to povolenie. je to ovela zlozitejsie ako ist napr. do anglicka alebo hocikde inde.

stellka

ahoj, no ides tam v dost nevhodnej dobe, bude tam velmi horuco. vystupis z lietadla, prestupis do taxiku, auta alebo autobusu, to vsetko bude klimatizovane. ked potom z nich vystupis, priprav sa na strasnu horucavu, ktora ale na rozdiel od tepla vo vnutrozemi je spojena s pocitom vlhka. cize okamzite bude na tebe vsetko mokre. to je asi na floride v tejto dobe najneprijemnejsie. inak je tam pekne more, lacne jedlo, plne obchody. pokial ide o ludi, tak predovsetkym never tomu, ako americania vystupuju: tvaria sa pri prvom stretnuti, ze sa na nich mozes kedykolvek obratit, budu sa k tebe do oci spravat velmi milo a priatelsky. ale to je len taka ich naucena forma, v skutocnosti keby si ich o tu pomoc naozaj poziadala, taka by cumeli jak puk, lebo oni vsetci samozrejme toto svoje spravanie vedia vyhodnotit spravne. vedia, ze je to len akoze, ale nie naozaj. su velmi komunikativni a hlavne hraju formu. to co predstieraju, nemozes brat vazne.
najdes tam velmi vela tlstych ludi, obrovske porcie v restikach a bufetoch, americania su totiz strasne zravi. vsetko je tam BIG. priprav sa na neuveritelne kombinacie na ulici, oblecenie, ake by si tu nedal ani opity bezdomovec. a skutocne velke extremy - na jednej strane slusnaci, dokonali, na druhej strane kreatury ake nenajdes nikde inde. este k tomu jedlu: plne obchody, ale napr. ovocie a zelenina aj ked vyzeraju na pohlad krasne, tak je to cista umelina. nakrajas napr. zeleninu, zacnes ju dusit, mas jej plny hrniec a o par sekund je iba na dne hrnca. vsetko to bola len voda a ta sa vypari. ak chces zdrave jedlo, musis najst obchod s biopotravinami, inak je to cisty humus.

Petruška

ja som bola na floride v apríli, boli sme vo Fort Myers (tam mám kamošku) a odtiaľ sme robili výjazdy do bližšieho aj vzdialenejšieho okolia. Ceny sú tam v pohode, počasie super, a určite je čo pozerať :)
Ozaj,a boli sme v hoteli Travelodge - Fort Myers, bol cenovo prijateľný a celkom v pohode, boli sme spokojní. Našli sme ho tu: www.hotzebra.sk

smejkova22

ahojte...velmi tuzim pracovat na floride ale bohuzial tam nikoho nemam..viete mi dat nejake rady a tipy ako sa tam dostat atd..bola som 7 mesiacov v londyne takze nejake skusenosti so zahranicim uz mam...za kazdu radu velmi pekne dakujem... smejkova22@azet.sk

caffky

ja333ja Ja som zacinala s kurzami angliny ako 15 rocna, cize 15 rokov dozadu. Mala som skvele skusenosti s Albion travel agency, zisti si o nich nieco, letela som do Brighton, Anglicko. Moj prvy kurz trval dva tyzdne, nasledujuci rok som bola mesiac a potom zase mesiac v Londyne, to uz s inou firmou, ktora ma nechutne sklamala. V tom case to vsak bolo drahe, libra bola 64 korun a dvojtyzdnovy kurz ma vysiel na takmer 1000 libier, cize okolo 60 000 korun.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.