pridem sem vzdy, ked som smutna z mojho vztahu

moniqa87

cauko gret... no prekvapenie...
zobudila som sa na to, ze mi prisla sms...
a hadaj kto mi taky dolezity pisal?
orange... ze mi konci nejaka sluzba....

asi som aj ja neprekonatelna romanticka, ked v kutiku duse dufam, ze aj ten moj pride dnes s ruzou...
ale tak dnesok sme povodne planovali tak, ze pojdeme do kina a na veceru... ale z toho asi uz nic nebude, to mu uz vyfucalo z hlavy...

ale inak, uz je mi aj tak lepsie ked soms a vyspala

gret

baby, bodaj by sme sa mali tak dobre, aby nam konecne mohli zavidiet dobry zivot aj ostatni. Mne teda asi este nikto nic nezavidel:(

gret

ksl, tak aj tebe dobru noc, ja nemozem ani za svet zaspat, rada ta tu uvidim aj zajtra, tak sa drz a tes sa aspon z deticiek. Tiez si prajem aby chlapom doslo co je spravne

ksl

Kočky,idem spať...To je teraz moja druhá najlepšia vec,teda hneď po tomto fóre,ktorá mi pomáha prežiť a nemyslieť na neho a na to ako ma sklamal...Tak sa držte,zajtra možno výjde slnko a ich osvieti a padnú nám k nohám s obrovskou kyticou ruží...Už mi asi šibe

monika.

keď my ženy všetko prežívame hlbšie. Dokážeme sa strašne zamilovať a niekedy si to tí chlapi ani nezaslúžia. Ja môjho ľúbim, ale cítim, že on mňa nie tak, ako ja jeho. Ale možno je to vekom, že to neprežíva tak pubertiacky. Ja mám 26 a on 27 .

moniqa87

ok babeny, ja som z dnesneho dna uz dost vycerpana, tak si pojdem lahnut, majte sa zatial dobre a zajtra pokecame...

gret

to sa naozaj len na zaciatku pretvaruju a hraju nam na city? Ved na zaciatku vztahu dokazu neskutocne prejavovat lasku a romantiku tiez. Kde sa to vypari potom?
Ja som neskusala na neho nic. Ale ked placem tak mi tvrdi, ze preco musim vsetko brat tak vazne a byt tak nesmierne citliva a inokedy ked si to snazim nepripustit k srdcu, mi povie, ze som chladna a radsej ma chce citlivu a tak je to dokola, no na nervy