Šok: Má 13 rokov a už je otcom!

niekto

njn som to moc necital len tu bolo ze 15 a 13 ...
ale to nic nemeni na tom ze vsetci tu riesia toho chalana ona bola starsia mala mat viac rozumu ...

miska31

No čo su financie nevie lebo asi ich doma nemaju ale čo ma tam dole a na čo sa to puživa tak to vie a prečo asi lebo to musel vidiet doma žial,a že spoločnost kazi deti to robia sami rodičia.

:-)

PROSIM VAM PRECO TU RIESITE LEN TOHO CHLAPCA... VED TO JE ESTE DIETA KTOREMU SA ESTE ANI PUBERTA NEZACALA... PODLA MNA TO TA 15 ROCNA HO NATO NAHOVORILA. ALEBO HO DONUTILA ALEBO JA NEVIEM . VED PREBOHA 13 ROCNY CHLAPEC A UZ SEX?? NEJDE MI TO DO HLAVY SAM OD SEBA BY TO ASI NEUOBIL... NAJLEPSIE BOLO KED SA HO PYTALI AKO TO BUDE VSETKO FINANCOVAT.. A ON ZE NEVIEM CO SU TO FINANCIE :D

ma.13.rokov.a.už.je.otcom

...som netušil že vo V.Britanii je tak zle
akoze som si myslel že tam je velka bezpečnost na uliciach,atd že to je vyspelejší štat sko Slovensko

malickasom

citala som o tom clanky na britskom SUN ci ako sa to vola. Obe deti- matka aj otec babatka su ocividne zo socialne slabsieho prostredia. Dievca je asi zo 6 deti a on ma asi 10 surodencov, aj vlastnych aj nevlastnych, otec ich nechal, nestaral sa, opustil matku kvoli nejake mladej zabke.Co by ste cakali? mne to prislo ako pribeh blizky romskemu prostrediu. Inak netusila som ze 12 rocny chlapec vie ako ma pouzit pipika inak ako na cikanie. Sorry ale pride mi to smiesne... a to ze bude dobrym otcom HA bude ho to bavit tak dlho ako nova play station, potom ho omrzi a z decka bude dalsi debilny britsky obcan...a tych je tam naozaj neurekom... u nich ked si pozriete spravy same nasilie- strach vyjst vecer z domu. deti sa pichaju nozami na dennom poriadku...vlastne vzdy lepsie sulozit ako zabijat sa :-)