Herbalife - podvod

Príspevok v téme: Herbalife - podvod
dadaho

Ahojte!Chcem sa podeliť s mojou dnešnou a pre mna osobne neprijemnou skusenosťou. Tento tyzden som obdrzala telefonat, ktorý sa mi v počiatku javil ako prijemny a moja podozrievavost bola len minimalna. Pani v telefone mi oznamila, ze moja sesternica (uviedla samozrejme aj jej meno,tak som nemala dôvod neverit)vyhrala v ankete cenu, ale prenechava ju mne. Výhra sa týkala cistenia pleti s pouzitim kozmetiky tretej generacie s tym, ze si zaplatim 7 euro z pôvodnej ceny 22 eur. Po dovolani som kontaktovala sesternicu,vsetko sa zdalo byt fajn. Pokusala som sa naist cez net, pojem kozmetika tretej genracie, no vyhladavat mi tento pojem nevygenroval,co vo mne vzbudilo nedôveru, ale aj napriek tomu, comu doteraz nechapem som podstupila tu ,,zazracnu,, kuru. Ja ako clovek, ktorý chodí na kozmetiku som sa domnievala, ze to bude cistenie pleti na ktore som zvyknuta, so vsetkym, co k tomu patri, teda naparenie, vytlacanie... Ale bolo tomu inak. Milá slecna mi odlicila jednu cast tvare, vraj na porovnanie a pouzila pritom zopar kozmetickych pripravkov. Ked sa ma po dokonceni pýtala, ci vidím rozdiel medzi lavou a pravou castou tvare, povedala som nie a to niekolko krat. pani a aj slecna (no hlavne ta pani, s ktoru som volala a ktora sa mi dokonca predstavila v mene inej osoby, teda tej slecny, ktora mala tento job len brigadne a ktora do dveri vstupila len chvilku predo mnou, cize som mala moznost z ich rozhovoru zistit, ze zrejme som ja bola jej prvou skusenostou) sa ma snazili presviedcat, ze ten rozdiel je skutocne viditelny a ze oni ho naozaj aj vidia.. no ja aj napriek ich videniu, ci asi vidinám som nic nevidela. Pocas procedury mi dali vyplnit dotaznik,ktorý som ani nedoplnila, chceli v nom po mne kontakty na kamaratky, znamych ludi, ktorých by mohli obtazovat rovnako ako mna. po skonceni sa ma pani opytala, ci mam zaujem o dalsiu kuru, lebo po prvej kure ako ona hovorila, nie su vysledky nikdy uspokojujuce a na to som mala samozrejme odpoved NIE. pri odchode ma nezabudla zinkasovat a vypytal si za tu ich zazracnu kozmetiku 7 eur. cudujem sa samej sebe, ze ja podozrievava a nedôverciva som bola schopna naletiet, ale krem som si od nich nekupila, to by bol uz vrchol.. Neviem, mozno tie vyrobky niekomu pomohli, ale mne samotny sposob ziskavania klientov prisiel neferový, klamlivý a nepresvedcili ma o prednostiach kozmetiky, ktorú mi vnucovali

vikktoriaa

ja som bola na takom osetreni a hned po prvom sedeni som videla rozdiel...podla mna to na kazdeho vplyva inak a je tiez rozdiel ako vam to odprezentuju....

hahaha

a jediny,kto ma nobel, cenu je J. ignaro a ten s nimi len konzultuje a nepracuje primao pre nich,aj ked oni si to vsade radi trepu

hahaha

preco ich "zere" Beckham, Nadal a podobne????asi preto,ze im HL vsetko sponozoruje a plati za to,aby to zrali.tak najprv porozmyslaj skor ako tu nieco tresnes......isto by to zrali zadarmo a este to davali vsade najavo....

bejak

rada by som zareagovala...
mam 23 rokov a 5 rokov som trpela problemami so stolicou, ktore sa vyvrcholili tak, ze som mala stolicu 1 krat do tyzdna, ktoru som zo seba na zachode dostavala min. hodinu, hrozne krce som mala aj pred stolicou aj niekolko hodin po nej.
Lekari mi strkali len same sirupceky a radili co mam jest, ale vsetko zaberalo tak tyzden, potom sa to este zhorsilo, mala som natrhnuty konecnik, neustale mi to krvacalo, bolelo, stipalo, plakala som uz len pri pomysleni, ze mam ist na zachod...
Po mesiaci brania produktov HERBALIFE sa mi stolica upravila na kazdodennu, bez bolesti(brala som ich okolo pol roka). Produkty momentalne nejem niekolko mesiacov a problemy so stolicou sa nevracaju,akurat musim dodrziavat pitny rezim, bo by sa to mohlo zhorsit.
Produkty HERBALIFE mi zachranili zdravie, neviem kde by som zachvilu skoncila.
Chcela by som komentovat prispevky niektorych ludi:
1. ked mi niekto povie, ze je to zle, ze niekto pocul, ze sa niekto vyhodil, ze niekto po tom pribral, tak mu neverim, kym to nemam odskusane na sebe.
2. vo vedeckom time Herbalifu su ludia, ktori maju aj NOBELOVE CENY, ktovie preco ine firmy takychto ludi nemaju?
3. musim priznat, ze niektori poradcovia su fakt otravni a hlupi, ale urcite nie vsetci, Herbalife si kedysi pokazil meno hlupymi distributormi, je tazke si meno napravit, ale ked sa rozpravate s clovekom, ktory tam pracuje mozno nejakych osem rokov a poviete mu akykolvek zdravotny problem, vie vam vsetko nadavkovat a urcit spravny produkt, prip. kombinaciu = tak jeho profesionalitu lahko vidite.
4. osetrenia pleti pomocou doporuceni: ja si myslim, ze je lepsie ziskat klienta sposobom, ze napr. vasa mamka pride domov a povie, ze bola na osetreni pleti, ktore sa jej lubilo a doporucila vas...tak na to idete nadsena...Herbalife sa vzdy predaval a vzdy bude predavat cez nadsenie.
5. preco tieto produkty sponzorovala NASA? preco ich zeru kozmonauti? preco ich zere Backham? preco aj Nadal? ...preco maju pravo ako jediny mat na produktoch ZDRAVE JEDLO, nie vyziva, ale jedlo? Preco tychto ludi skoli clovek ako Madeleine Albrightová= byvala ministerka zahranicnych veci, ako prva zena...
6. netvrdim, ze Herbalife je zazarak, ale je dobry pre ludi, ktori sa nevedia sami spravne stravovat - poradcovia vysvetlia nieco ohladne dobrej vyzivy a ak mate zaujem zrat tieto produkty, tak ich zrat budete.
7. este ku kozmetike... preco ma Herbalife ako jediny patent na svete, ze pripravky, ktore pouzivaju na plet sa volaju vonkajsia vyziva, preco tento patent nema vichy, aj ked sa o to uz trinast krat pokusal?
MAM TOHO ESTE VELA NA JAZYKU, ALE MYSLIM, ZE VAM NIEKTORYM LUDOM TO AJ TAK BUDE HOVNO PLATNE.

bodliak

Ja som vyskusal asi vsetko aby som sa dostal z 104 kg na hmotnost mne vyhovujucu.
Je to uzasne premysleny system chudnutia. A nemysli te si prosim vas, ze ked zjete za vedro buchiet po prichode s telocvicne a date si pred tym kokteil ze schudnete. Vyhovorky, ktore svedcia o vasej pevnej voli a nedostatku informacii o zdravom chudnuti - apropo ked nemate dostatok svojej vlastnej pevnej vole neberte ju inym.
Mozem odporucit som klientom uz vyse roka a nikdy ma nesklamali.

triniti190

ahojky dadaho... ja som tiež naletela takému podvodu ako čistenie pleti... tiež som absolvovala kuru ako ty... potom sa ma tiež pytali na to ako vidim že mi to pomohlo a polku tváre som mala ževraj vyčistenú.. nestalo sa tak...tiež odomna pytali kontakty na moje kámošky a čím naviac... takže sme obe dopadli..

TICO

Sranda je, že som si hľadal prácu v oblasti zdravia a zdravej výživy.... išiel som na dve miesta, obe boli pobočky HERBALIFE-u..dosť ma to nasralo. Dajte si www.bunkovavyziva.sk ... napríklad to ich "BMS" ( neviem už čo to znamenalo, ale bolo to napísané slovensky... ) - ani to nenájdem v googli... ani "metabolický vek" takto v úvodzovkách som našiel len v súvislosti s jednou osobnou "vraj špeciálnou" váhou, a bunkovou výživou & HerbaLife... proste asi majú svoje vlastné pomenovania stavov organizmu, ktoré už nikde inde nenájdeme... :D .... PFUJ, ako sa môžu nazývať poradcovia pre výživu a zdravie, ak fungujú len na doplnkoch výživy, ktoré sú aj tak pochybné nie len teoreticky, ale aj prakticky ? HERBASHIT.

mparis

Pred týždňom som sa dala zlákať na kozmetiku aj ja, dokonca som si ju už aj kupila. Neviem či sa budú diať očividné zmeny ale na dotyk po druhom použití je to badateľné.

shrek

neviem co vlastne ten herbalife je a mal som niekolko moznosti to vyskusat ale tak nakoniec som sa rozhodol ze nie ze to nepotrebujem.chcekl som schudnut a dostal som prave do ruk herbalife len co som sa dozveel ze musim pit koktejli dovtedy pokial sa nenaucim spravnej zivotosprave tak si len pomylsite ze najmenej 3 mesiace budete rano a vecer pit koktejli urcite by som to nevydrzal a uz po tyzdni by som ten koktejl zahodil.tak som sa nakoniec rozhodol urobit sam nieco pre seba a podarilo sa prestal som sa tolko napchavat jem po menej a vecer po 6 uz nejedavam vobec a myslim ze 8 kil za mesiac bez herbalife(vyhodene peniaze) sa mi to podarilo a jedol so si co som len chcel a pohyb taktiez musi byt.tak chcel som tym len povedat ze ked clovek chce tak nepotrebuje ani ziadne prostriedky na to a herbalife uz vonec nie a este ked je to amerika tak to uz vooooobec :-D