Herbalife - podvod

Príspevok v téme: Herbalife - podvod
dadaho

Ahojte!Chcem sa podeliť s mojou dnešnou a pre mna osobne neprijemnou skusenosťou. Tento tyzden som obdrzala telefonat, ktorý sa mi v počiatku javil ako prijemny a moja podozrievavost bola len minimalna. Pani v telefone mi oznamila, ze moja sesternica (uviedla samozrejme aj jej meno,tak som nemala dôvod neverit)vyhrala v ankete cenu, ale prenechava ju mne. Výhra sa týkala cistenia pleti s pouzitim kozmetiky tretej generacie s tym, ze si zaplatim 7 euro z pôvodnej ceny 22 eur. Po dovolani som kontaktovala sesternicu,vsetko sa zdalo byt fajn. Pokusala som sa naist cez net, pojem kozmetika tretej genracie, no vyhladavat mi tento pojem nevygenroval,co vo mne vzbudilo nedôveru, ale aj napriek tomu, comu doteraz nechapem som podstupila tu ,,zazracnu,, kuru. Ja ako clovek, ktorý chodí na kozmetiku som sa domnievala, ze to bude cistenie pleti na ktore som zvyknuta, so vsetkym, co k tomu patri, teda naparenie, vytlacanie... Ale bolo tomu inak. Milá slecna mi odlicila jednu cast tvare, vraj na porovnanie a pouzila pritom zopar kozmetickych pripravkov. Ked sa ma po dokonceni pýtala, ci vidím rozdiel medzi lavou a pravou castou tvare, povedala som nie a to niekolko krat. pani a aj slecna (no hlavne ta pani, s ktoru som volala a ktora sa mi dokonca predstavila v mene inej osoby, teda tej slecny, ktora mala tento job len brigadne a ktora do dveri vstupila len chvilku predo mnou, cize som mala moznost z ich rozhovoru zistit, ze zrejme som ja bola jej prvou skusenostou) sa ma snazili presviedcat, ze ten rozdiel je skutocne viditelny a ze oni ho naozaj aj vidia.. no ja aj napriek ich videniu, ci asi vidinám som nic nevidela. Pocas procedury mi dali vyplnit dotaznik,ktorý som ani nedoplnila, chceli v nom po mne kontakty na kamaratky, znamych ludi, ktorých by mohli obtazovat rovnako ako mna. po skonceni sa ma pani opytala, ci mam zaujem o dalsiu kuru, lebo po prvej kure ako ona hovorila, nie su vysledky nikdy uspokojujuce a na to som mala samozrejme odpoved NIE. pri odchode ma nezabudla zinkasovat a vypytal si za tu ich zazracnu kozmetiku 7 eur. cudujem sa samej sebe, ze ja podozrievava a nedôverciva som bola schopna naletiet, ale krem som si od nich nekupila, to by bol uz vrchol.. Neviem, mozno tie vyrobky niekomu pomohli, ale mne samotny sposob ziskavania klientov prisiel neferový, klamlivý a nepresvedcili ma o prednostiach kozmetiky, ktorú mi vnucovali

modracik

Suhlasim,ze je to o ludoch, ale su to praktiky Herbalifu,lebo aj moje okolie malo uz neraz takuto podobnu skusenost.Tahaju z ludi kontakty.Urobia im cistenie pleti trebars, objednaju na dalsie a potom im nanutia kupit kozmetiku za 3-4 tisicky,musia vyplnit anketny listok s menami a telef.cislom svojich znamych.Nezda sa mi to ferove.Aspon v nasom meste Herbalife takto funguje.

arrayah

dadaho : chapem tvoju zlu skusenost. Ale povedz mi jedno ked si nastupovala dajme tomu do prace tiež si sa musela ucit na ludoch alebo predavacka za pokladnou tiež ked len zacina blokovat tiež su prve obete zo stresu zle vyda alebo jej to trva dlho zas nezacnes nanu kricat ale chapes to ze sa uci. Tiež ta kočka pri ktorej si pochopila ze si jej prva klientka stane sa prve osetrenia su najhoršie pretože nemas este istotu v tom co robis. Mi nechci povedat že ked ti spravili jednu polku tvare na dotyk si vobec necitila rozdiel... myslim si ze klames sama seba možno to nebolo až tak viditelne ako ti ospevovali ale pri porovnani to bolo citit. Tak isto je chyba tej pani ze ti nepovedala ze sa jedna o kozmetiku Nourifusion a o ake presne cistenie sa jednalo. Ale zas nemusis robit s toho cirkus. Ide oto aky pristup ma clovek k tej praci a nakolko je ochotny ti pomoct. je to drahe ale porovnej si napriklad dior alebo vichy to mas to iste dokonca aj drahsie. pekny den

arrayah

cokoladka898: su rozne sposoby ziskavania klientov ta ktora volala mozno tiež bola novacikom a ma tiež pravo kopnut sa nieje pravda že ludi klamu keby ste prisli len tak tam zaplatite tych 22euro preto funguje system doporuceni aby to vyskusali aj iny ludia aj ten clovek niekomu nepovedal že nieje to naparovanie ani vytlacanie a text si vymyslel a nevedel ani co ma povedat tak nieje dobry poradca. zato firmu nemozte odcudzovat aj ked niekto sa stažuje ze vonkajšia vyziva je klamstvo najprv sa zamyslite či ste to brali tak ako mali a dodržiavali to co vam poradca doporučil každy ma vlastny nazor najviac nespokojnych ludi je vtedy ked to flakali a tak robite zle meno firme tak sa zamyslite.

arrayah

livia007: prepac neda mi to musim nato reagovat pretože tu nejde o priestory ak ti to nepovedali na priestory sa stale sklada a neviem ci by si radsej platila 150 euro za nejake luxusne priestory alebo 50euro za normalny priestor a poprve treba ti len kreslo a policu nic viac.

cokoladka898

nejde len o kozmetiku ale aj o nieco ine. nie som klientom ani nepracujem v herbalife ale poznam ich. Ide tam o vnutornu a vonkajsiu vyzivu.
Je viacero sposobom ziskavania klientov a toto je jedna z nich.

modracik

dadaho,aj ja mam takuto skusenost ako Ty,presne do bodky takto ziskava Herbalife klientov.Ide im len o biznis,aby predali svoju kozmetiku.

sunnyday

všetko je to len o prístupe konkretnych pracovnikov. kazdy seriozny vam povie že su to doplnky vyzivy a nie lieky, to iste sa pise aj v brozurkacha knizkach. kazdy vam tiez povie že pokial chcete schudnut alebo mat zdravu pokozku, treba zacat vycistenim organizmu od toxinov, a az potom nastava skutocna zmena. to, že podaktorí sa spoliehaju na psychologiu a klamu, bohužial, to sa najde v kazdej firme, aneznamena to hned že je ta firma zla a vyrobky nepomahaju.
a k tej praci, ja tu pracujem asi 3 mesiace a zatial som spokojna s pristupom a vsetkym. natrafila som na serioznych ludi. uz na zaciatku mi povedali narovinu že je to o mojom vlastnom podnikani a je len na mne samotnej ako sa mi bude dariť. takisto ako keby si otvorim masersky salon alebo kadernictvo, tiež sa na zaciatku musim dostat do povedomia ludi, musia vobec zistit ze v meste je taky salon. to, že niektorí pracuju formou dilerstva ma nezaujima pretože si sama tvorím svoje meno a nikdy by som nebola nečestná voči nikomu. nedivim sa ak ste niektori nastvani na LUDI? ale prečo si neoverite fakty, a nezistite si realne či su aj vyrobky "take zle"?? mimochodom, s chudnutim, KAŽDÁ DIETA MA JOJO EFEKT. každa, aj tie ktore tvrdia že nie. čo sa stane ked prestanete cviciť? ha! toto su prosim vitaminove doplnky, vlaknina, dopomahaju ocistit organizmus, vzapeti chudnuť, herbalife sa snaží naučiť ludi k spravnym stravovacim navykom, a tie by sa mali dodržiavať navždy, aj ked vyživu už nepotrebujete. znie to zle, viem, ale je to tak. každy clovek ked sa chce navzdy zbavit tukov, v prvom rade by sa mal zamysliet nad trvalym riesenim, jedalnickom, pripadne cvicenim, ktore bude dodrzavat pravidelne a bude ho baviť a neomrzí ho to.idealne bicykel, tanec, korčule a pod. prečo asi nasi stari rodicia boli iba maloktori obezni? pretože cely život makali na roliach okopavali zemiaky. neprestali lebo nemohli. my sme už len zvyknutíí sedieť na zadkoch a stažovať sa. to je presne to iste akekeby teraz začnem každy den chodiť na spinning. schudnem 10kg, potom prestanem a priberiem za 2 mesiace 14kg. na čo zvalim vinu? samozrejme že nie na seba, ale na ten sprostý stroj, asi nefunguje!

livia007

ja som skusila HL V Ba a presvedcilo ma jendna velmi podstatna vec aspon pre mna- PRIESTORY.

HL je vyslovene draha kozmetika a ked je taka luxusna ako nam ju prezentuju tak preco potom maju take šupácke priestory, preco nevrazia do toho peniaze. zeby i slo len o to vytiahnut peniaze od ludi???

a urcite som neuverila vsetkym keciam o super HL vyzive,lebo sa lahko nieco vravi laikove ako mne a pri tom hadzat cudzie al. nezname terminy.