Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

podvadza ma?

Príspevok v téme: podvadza ma?
espreso

ahojte. rada by som vedela vas nazor. mam priatela asi 3 roky, ja mam teraz 24, on je o 2 roky starsi, planujeme stavat dom, raz sa zobrat. No stala sa jedna a vec, a to ze v poslednej dobe zacal chodit na tu uzasnu stranku "pokec" a povedal mi, ze si tam pise s kamosmi a tak. No ja som tam raz mala taky nick a nedavno som mu z neho napisala a chytil sa v podstate okamzite. tej osobee hovori vsetkymi prezyvkami ako aj mne, je z nej uplne uneseny, poslala som mu aj nejake fotky co som si z netu stiahla, povedal jej ze je slobodny, ze dom planuje stavat ale sam, mna tam vobec nijako nespomina, chce sa s nou co najskor stretnut, to chcem aj spravit aby si dohodli nejake rande a nech caka. ja chapem, ze len nejake pisanie a odreagovanie sa mozno aj pisanim si s niekym cudzim, mozno nejaky flirtik k tomu, ze to neni zle, ale on to tam az moc prehana. co si o tom myslite?

ShaulaThalit

jeeej, konecne nieco napinave. Jasne, dobre urob, dohodni si stretko a nech caka, alebo najlepsie by si urobila, ak by si na to tsretko prisla ty a robila sa ze nic... To by nechapal chlapec. ja by som mu dala tvrdy trest za to! Chlapec nema hranice asi... som s tebou!

sajfina

tak sa tešíms tebou,som sa tiež bála,že sa nedozvieme koniec,ale to je paráda.:)!!teda nie to,že si skončila v nemocnici,ale som šťastná,že existujú verní muži ešte :)...tak nakoniec koniec dobrý,všetko dobré:)

plamienok

Espreso som rada,ze ti dokazal,ze ta miluje a odteraz si naozaj slubte,ze taketo veci uz nebudu vo vasom vztahu.Drzim vam palce...stastny koniec.

lenkaL

ahoj espreso,
tak to je naozaj ako z filmu....potom ta naozaj miluje...blahozelam a tesim sa s tebou...akurat si tie lieky a alkohol brat nemusela..mohla si si riadne ublizit

eleonora23

tak a teraz to vyuzi na to ze ani jeden z Vas nikdy nebude chodit na pokec a pod.hovadiny a nebude davat zamienku ani podozrenie na neveru. Pokec a jemu podobne je jedno velke svinstvo ak uz mas niekoho vazneho a este staole pokus, resp.ta to pokusa... fakt sa dohodnite ze kvoli vasej laske take nieco nebudete vyhladavat.drzim palce.

espreso

Ahojte vsetci. prepacte ze az po takej dobe zasa pisem, no uz sa dockate vytuzeneho konca. Pisem teraz az preto, ze som skoncila v nemocnici. po celom sledovani a namotavani, ked uz sme sa stretli zoci-voci, potom som to nezvladla, doma som vypila hrozne moc alkoholu, asi pol litra slivovice a zjedla k nej vela tabletiek, neviem kolko. odviezla ma sanitka, no a potom nic prijemne. dnes ma pustili. A aby som vam vysvetlila ako to bolo. Nakoniec sa to vsetko obratilo uplne opacne, teraz som rada, mozem si za to vsetko sama, som osud pokusala. Ja som od zaciatku vedela, ze sa bude vyhovarat, ze vedel, ze som to ja. aj tak zacal, ja som si vypitala len kluce od domu a odisla som. Potom ma to doma zlozilo a nasledovalo to, co nasledovalo. Akurat moja chyba bola ta, ze este predtym ako som s nim zacala chodit, ja blba, mi to z hlavy vyfucalo, som mu o tom nicku povedala, on si to pamatal, cize od zaciatku vedel, ze som to ja. teraz si uz na to spominam, cize neni to ziadny vymysel z jeho strany. mam to podlozene aj faktami a dalej sa mu to potvrdilo tym, ze v pondelok, ked mu pisala aj tam moja kamoska v case, ked som bola s nim, tak ja som jej predtym z mojho pracovneho nicku poslala text, ktory mu ma poslat, no ona sa pozabudla a len mu to preposlala, cize on videl odkial to je poslane, cize aj moju adresu z prace a tu velmi dobre pozna, nakolko mi na nu stale pise ked sme v praci a je to moje meno a priezvisko. takze on to naozaj od zaciatku vedel. a ak sa pytate, ze preco to nechal zajst az tak daleko, tak to preto, ze tak ako on vedel o mne od zaciatku a bral to ako srandu, myslel si, ze aj ja to tak beriem, ze je to sranda z oboch stran, proste ze obaja vieme aka je skutocna pravda, no bohuzial vedel to len on. na tom stretnuti som mu neverila, doma som vlastne spravila tu hlupost s chlastom a liekmi, odviezla ma rychla pomoc a dnes ma cakal pri odchode z nemocnice velikansky bilboard s odkazom: Milacim milujem Ta a hlavne ten uzasny pocit, ktory mi dava laska k tebe. Nedokazal by som ta podviest a ani nijako oklamat. si vsetko co mam. Toto ma tam cakalo pri odchode. A to ked som mala uz odchadzat z nemocnice, volal mi ze nestiha prist az do budovy, ze ma pocka na vratnici. No ja som pri vychode z budovy citala ten odkaz, plno ludi okolo a vtedy sa tam zjavil on s kyticou ruzi, ze ak by ma niekedy oklamal, tak len pre moje dobro ako teraz s tym, ze nestiha, ze by mi nikdy neublizil. takze asi taky bol zaver. co teda poviete?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

podvadza ma? - Fórum - ZDRAVIE.sk