Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

podvadza ma?

Príspevok v téme: podvadza ma?
espreso

ahojte. rada by som vedela vas nazor. mam priatela asi 3 roky, ja mam teraz 24, on je o 2 roky starsi, planujeme stavat dom, raz sa zobrat. No stala sa jedna a vec, a to ze v poslednej dobe zacal chodit na tu uzasnu stranku "pokec" a povedal mi, ze si tam pise s kamosmi a tak. No ja som tam raz mala taky nick a nedavno som mu z neho napisala a chytil sa v podstate okamzite. tej osobee hovori vsetkymi prezyvkami ako aj mne, je z nej uplne uneseny, poslala som mu aj nejake fotky co som si z netu stiahla, povedal jej ze je slobodny, ze dom planuje stavat ale sam, mna tam vobec nijako nespomina, chce sa s nou co najskor stretnut, to chcem aj spravit aby si dohodli nejake rande a nech caka. ja chapem, ze len nejake pisanie a odreagovanie sa mozno aj pisanim si s niekym cudzim, mozno nejaky flirtik k tomu, ze to neni zle, ale on to tam az moc prehana. co si o tom myslite?

jamka

ja som tiez velmi zvedava na vysledok. heh travian :D moj zas na PC hrach,tak trochu..ale vzdy lepsie ako alkohol cigarety pripadne drogy a ine zeny :D

malickasom

uuha story ako z filmu...ja by som ho tiez poslala do certa. za mojim chrbtom balit druhe...konec hasta la vista...chlapov je na svete vela (ten moj je zavisly len od travianu)

toisté

espreso mne sa stalo to isté ako tebe. A vieš ako to dopadlo? On na to stretko prišiel a ja nie. Hodinu tam čakal a potom prišiel za mnou so zlou náladou a bol podráždený ako čert.Ked som sa ho spýtala že čo sa deje tak povedal že problém v robote.Ja som mu to odpustila a po roku ma nechal aj tak . Dúfam že tebe to dopadne lepšie.Držím ti palčeky .

dominique

Urcite ten tvoj nick nie je prvy, s ktorym komunikuje na takejto sebavedomej urovni.
Z toho je evidentne zial, ze neplanuje s tebou buducnost. Vyzera to, akoby hladal za teba nahradu a teba ma, len pokym si nejaku inu nenajde.
Mozno by som az tak nemalovala certa na stenu, mozno ma len krizu osobnu, lebo sa zlakol vasej spolocnej buducnosti. Daj vediet ako si dopadlo! Drzim palce

fly25

to je ako z filmu, az som sa spotil kym som to cele precital...velmi by som chcel vediet ako to dopadlo...ale zaroven mi je do placu, lebo tusim ako to skonci :-(...ale lepsie zistit to teraz ako pocas manzelstva

berushka

Tojejedno: to teda nie je jedno. Mozno si ty myslis ze nepise ked si ho postrasila a aj tak pise poza chrbat ked nie si doma. Doveruj ale preveruj.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

podvadza ma? - Fórum - ZDRAVIE.sk