podvadza ma?

Príspevok v téme: podvadza ma?
espreso

ahojte. rada by som vedela vas nazor. mam priatela asi 3 roky, ja mam teraz 24, on je o 2 roky starsi, planujeme stavat dom, raz sa zobrat. No stala sa jedna a vec, a to ze v poslednej dobe zacal chodit na tu uzasnu stranku "pokec" a povedal mi, ze si tam pise s kamosmi a tak. No ja som tam raz mala taky nick a nedavno som mu z neho napisala a chytil sa v podstate okamzite. tej osobee hovori vsetkymi prezyvkami ako aj mne, je z nej uplne uneseny, poslala som mu aj nejake fotky co som si z netu stiahla, povedal jej ze je slobodny, ze dom planuje stavat ale sam, mna tam vobec nijako nespomina, chce sa s nou co najskor stretnut, to chcem aj spravit aby si dohodli nejake rande a nech caka. ja chapem, ze len nejake pisanie a odreagovanie sa mozno aj pisanim si s niekym cudzim, mozno nejaky flirtik k tomu, ze to neni zle, ale on to tam az moc prehana. co si o tom myslite?

velvet

.. hm... len aby si ficur neaktivoval plusko.. to mas taku tu blbu sluzbu,co ti archivuje vsetky spravy... rpcky.... co si kedy napisal... .Vies a tam by mu mohlo dojst,ze vlastne si s tebou este ani nikdy nepisal .. .Ale no uz nebudem dalej spekulovat... .Nech sa deje,co sa ma.
Ahoj,aj ja uz idem... ja sa tu urcite vecer zastavit.

espreso

a to ze tam nema fotku mu zasa nebranilo aby ich neposielal, tolko fotiek som od neho dostala, ze to som nevidela ani ako jeho priatelka, takze asi tak. ma cestnu motorku- ninju, tak tu mi poslal asi z kazdej strany.

espreso

Ma tam album a foto mal kedysi, len potom sme spolu zacali chodit a na moju ziadost si ju dal prec a album ma zablokovany. len ja ked som mu teraz z tohto nicku pisala, tak som zacala v tom zmysle, ze ci si na mna pamata, ze kedysi ked tam mal fotku, tak ze sme si napisali par mailov ale ze potom tam prestal chodit (to bolo ked spoznal mna) a tak ze teraz som si na neho spomenula a tak mu zasa pisem. on zo zaciatku nevedel o co ide, ale potom sa chytil a to som chcela zistit, ci sa chyti alebo to bude ignorovat. najviac ma bolelo, ze poprel ze ma mna. ruku do ohna by som dala za neho, vsetci v rodine ho maju radi, brat ho berie ako svagra, su rovnako stari tak si rozumeju, otec ho ma rad, mamina tiez, proste patri uplne do rodiny a neviem ako to vsetci zoberu. mame spolocne veci kupene, fotak, spalnu. proste je tazko sa teraz takto rozhodnut. ale skor teraz ako ked bude rodina a potom ma uz bude viac veci zavazovat ako len nejaka spalna. zajtra sa ozvem ale az vecer najskor.

velvet

ozaj ma na pokeci aj on foto??... lebo to je dost zavazny faktor... .Ja ked som si dala prec foto nestekol po mne ani pes.. a s fotkou prave naopak... . Teraz tam uz vobec nechodim.

velvet

mas pravdu... ja.. nemam este skusenosti... nemam za sebou ani vela vztahov... ale odpustila (ale nezabudla) som uz vela krat... ...ale cim sa udeje nieco dalsie a dalsie tym vacsi pochybujem o buducnosti s tym clovekom... a aj ked ho milujem viac nez svoj zivot.. . Za kazdym vo mne ubija doveru... a len prehlbuje priepast.. .Aj ked teraz to tak uprimne citim,ze by som chcela aby bola moja Laska na cely Zivot... povedala som si,ze este Raz a koncim... aj keby to neskutocne bolelo.. .

sajfina

až ma zviera v žalúdku,keď to čítam,tak mi je ľúto,že sa dejú takéto hnusné veci...je to pre teba určite strašne ťažké a škoda,že ťa môžeme podporiť len takto cez net,ale aspoň takto teda prajem odvahu a silu

espreso

a este nieco, v takom vztahu kde uz mas s tym druhym naplanovanu buducnost, spraveny takmer cely projekt na stavbu a pod, v takom pripade uz velmi uvazujes o tom co dalej. ked som bola mladsia mala som rozne vztahy a ked som nieco take odpustila a isli sme dalej, nic sa nestalo, clovek si poplakal a bolo, ale tu sa uz ine veci riesia a tie obnasaju dost problemov. a zatial mam vzdy taku skusenost, ze ked to spravi raz, spravi aj druhy, aj treti. vzdy som sa popalila a doplatila nato, ze som prepacila. teraz ked prepacim, mozem si znicit cely zivot. nejde len o to, ze sa nebudem mat s kym ruka v ruke prechadzat po namesti alebo ist do kina, tu sa uz riesia ine veci a aj toho sa bojim. milujem ho a zaroven uz aj neznasam. akurat teraz si s nim inak pisem na pokeci ako jeho milovana anonymka

velvet

Tak ti prajem aby si bola silna a rozvazna. A hlavne nehisterci... omnoho viac ho vytrestas... ak budes pokojna.. vyrovnana... a chladna. Drzim ti prsteky ZVLADNES to!!!! Hlavne si zapamataj jeho uplne prvu reakciu... lebo vynajst sa moze uz fakt vseliako ... ale ten prvotny vyraz by asi len tak nezakamufloval.. . Ak budes moct ozvi sa (nam).