pomozme si vecer nejest

bara017

no ved podla mna to aj bolo tak myslene ze nejest len po urcitej hodine:) nie tak ze nejest cely den.. nie je to podla mna az taka kravina, nejest po piatej pripadne siestej a radsej sa tesit na ranajky:)

kravina

To čo je za kravina večer nejesť? To nevydržíte baby, napapajte sa posledný krát o 17 hod. max. o 18 hod. normalne- celozrnné pečivo plus zelenina alebo nejaku zeleninovú polievku, proste niečo ľahšie, nie sladkosti, ovocie ani moc ťažké jedlá- vyprážané. Po 17hod. už telo netrávi, do 17hod. sa môžte normálne - rozumej ľahšia večera najesť. Známa takto schudla za mesiac 10 kíl a hlavne ich už nikdy nenabrala, tým že prestanete jesť si koledujete o jojo- efekt plus problímy s prejedaním. Rozum do hrsti. Prestať jesť nie je účinná diéta skôr naopak. Nechápem aký to má význam, že si zoženieš pár báb, ktoré do toho pôjdu s tebou, ak ty zliháš tak budeš mať výčitky svedomia a zbytočne stresovať- a je známe že zo stresu sa priberá a zlyhá každá jedna z vás len málo z vás to verejne prizná.

kaktuska

Ja nerada chodim spat mos syta ale ani hladna a kedze som na vyske a castokrat sa ucim do noci tak to riesim tak ako som pisala ovocim pripadne mam este jeden trik ako zahant vecer hlad bez zatazenia zaludka, dam si za salku acidofilneho mlieka, zasyti a je dokonca lahsie stravitelne nez samotne mlieko a hlavne mi potom neskrka v bruchu!

bara017

ahojte:) ja som tiez kedysi vyzierala vecer pri telke, bud nejake suchare alebo aspon ovocie.. no teraz uz dva mesiace fungujem tak ze nejem po piatej a je mi ovela lepsie.. aj som tym schudla.. je to podla mna len o zvyku

kaktuska

Mne pomaha vecer jest ovocie, mozem si ho dat aj neskor a stihne mi vytravit kym idem spat tak ze nemam zatazeny zaludok. Vyborny je napr grep alebo dve jablcka.

allinkka

kristina111...rano ždy polowicu s jedla čo som jedla normalne tag ale ked je to rožok tag he wimenim za celozrnny desiata ovocie alebo zelenina..obed niečo tage dietne ako trochen uvareneho kuraťa so zemiakmi olowrant zase ovocie alebo zelenina a o 5 večera tiež už len niečo lahke a potom už ništ nejest a to je tag že wydržim to tag 4dni a potom to wečer na mna dolahne..jaj

sweet_lolitta

vecer sa kludne mozete najest, ja by som so skrkajucim bruchom vystresovanym len tazko zaspala. Jedzte ale lahsie jedla a 3 hodky pred spanim a je to, cim viac budete vecer hladovat, tym horsie sa vystresujete.

usiko

trochu od veci, ale podelim sa. mam 163 cm, 48 kg, a vecera je hlavne jedlo dna. Neviem pribrat v poslednom case, a to mi pritom predtym nikdy problem nerobilo....jednoducho mam delenu stravu, cez den jem stale, po malych kuskoch, povacsine ovocie, zeleninu, cokoladu, musli tycinku...a potom vecer varene vegearianske jedlo , za nim nejake celozrnne chlebiky, orechy, zeleninu a tak....
Boli casy, ked som mala o osem kil viac a nie a nie schudnut.....odkedy nemeriem HAK, nerobi mi to problem....inak, je dokazane, ze nie je podstatne, ci jete veceru alebo nie, podstatne je mnozstvo kalorii, ktore jzete v priebehu celeho dna...asi preto nepriberiem.....tak mozno skuste redukovat aj cez den...a nemusite sa trapit vecer....

kristina111

allinkka, aku dietu drzis? asi je velmi nevyvazena a mam pocit, ze je to scasti aj hladovke, ked pises, ze "cely den vydrzis a vecer na teba pride hlad".. jedlo ma byt rozlozene tak, aby sa nestalo, ze vecer pride hlad z celeho dna co si nejedla..

allinkka

aoyte ked sa rozhodnem pre dietu ...čo je mimochodom dost často...tak cely den to vydržim a večer to pride keby som mohla tak aj kefu zo zachoda zjem ale dost ked wažne že chcem tak sa to da=D